Oppo Bluetooth Hoparlör Avrupa’dan önce Türkiye’de

0
30
gösterim

Oppo Bluetooth HoparlörGittiGidiyor’dan satın alın
SATIN AL

Oppo, Türkiye’de satışa sunduğu aksesuarlar arasında şimdi Bluetooth hoparlör ekliyor. Oppo Bluetooth Hoparlör modeli, Avrupa pazarında satışa sunulmadan önce Türkiye’ye geldi.
Şirketten gönderilen basın açıklamasında yılın ilk çeyreğinden itibaren dünyada ilan edilen pandeminin, tüketicilerin bazı alışkanlıklarını da değiştirdiği vurgulanıyor. Yapılan araştırmalar evlerde geçirilen dönemde müzik dinleme alışkanlıklarının hızlı bir yükselişe geçtiğini gösteriyor. Müzik yüzde 80 oranında mobil cihazlar üzerinde dinlenirken, kablosuz hoparlör kullanımı da yüzde 500’ün üzerinde bir orana sahip. Pazara sunacağı ürünleri, tüketici beklentilerine göre şekillendiren Oppo da durumu göz önünde bulunduruyor.
Minimal tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Oppo Bluetooth Hoparlör, şık tasarımını üzerindeki LED saat göstergesi ile tamamlıyor. Sadece 160 gr. ağırlıkla gelen hoparlör, 3 saatlik şarj süresiyle birlikte 8 saatlik de çalma süresi sunuyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini destekleyen hoparlörün kablosuz menzili 10 metreye kadar uzanabiliyor. Ürünün şarj girişi ise Type-C USB ile destekleniyor.
Yeşil ve pembe renkleriyle dikkat çeken Oppo Bluetooth Hoparlör Türkiye’de KDV dahil 349 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketiciye sunuluyor. Oppo Bluetooth Hoparlör’ü buradan satın alabilirsiniz.

Oppo Bluetooth HoparlörGittiGidiyor’dan satın alın
SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin