Oppo Reno 7 serisi global pazarda satışa çıkıyor

0
105
gösterim

Oppo tarafından gelen bilgiler Oppo’nun Reno 7 ailesi için bir aktiflik tasarladığını işaret ediyor. Geçtiğimiz yıl Kasım ayında duyurulan Oppo Reno 7 modelleri sonunda tüm dünyada satışa sunuluyor. Oppo ise aygıtları satışa sunmadan evvel bir aktiflikle aygıtları tanıtmayı planlıyor.

Oppo Reno 7 serisi Şubat’ta global pazarda satışa çıkıyor

Oppo, Reno 7 modelleri için 4 Şubat‘ta bir aktiflik düzenliyor. Bu aktiflikte en az iki Oppo Reno 7 modelini tanıtacak olan Oppo, muhtemelen Oppo Reno 7 ve Oppo Reno 7 Pro modelleri ile karşımıza çıkacak. Global pazarda satacağı modelleri 4 Şubat’taki aktiflikte tanıtacak olan Oppo, daha sonra birebir ay içerisinde aygıtları satışa sunacak. Artık gelin aygıtların bilinen birkaç özelliğine bakalım.

Birinci olarak Oppo Reno 7’ye baktığımızda gelen bilgiler aygıtın 90Hz yenileme suratına sahip AMOLED bir ekran ile geleceğini söylüyor. Muhtemelen 60W süratli şarj takviyesi sunacak olan Reno 7, ekranın altına gömülü bir parmak izi sensörüne de sahip olacak. Fiyatının ise ortalama 400 Dolar civarında olması bekleniliyor.

Oppo Reno 7 Pro ise öteki modelden farklı olarak 65W süratli şarj takviyesi ile gelecek. Ön tarafında 32MP’lik bir selfie kamerası taşıyacak olan Reno 7 Pro, art tarafında 50MP’lik Sony imzalı bir ana kameraya sahip olacak. Fiyatı ise ortalama 550 Dolar civarında olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin