Patron çıldırdı! GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın!

0
106
gösterim

Epic Games tarafından Steam’e rakip olarak hayata geçirilen Epic Games Store oyun tarihinin en büyük kıyağını yapmak için geri sayıma geçti.

Bilindiği üzere Epic Games Store uzun bir süredir her hafta 2 oyunu abonelerine ücretsiz olarak sunuyordu. Şimdiye kadar bu sistem sayesinde pek çok AAA tarzı yapım oyun severlere ücretsiz olarak sunulmuştu.

Hatta Epic Games Store’un bu hamlesini gören Steam de bazı oyunları kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaya başladı. Fakat Epic Games’in son hamlesi oyun severlere yok artık dedirtecek cinsten diyebiliriz.

Patron çıldırdı! GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın!

Geçtiğimiz gün Epic Games Store’un 14 Mayıs (yani bugün) GTA 5’i ücretsiz olarak dağıtacağı haberi oyun dünyasında bomba etkisi yarattı. Ardından dış basına konuşan bazı Epic Games Store yetkilileri de durumu doğruladı.

Hali hazırda Epic Games Store üzerinde gizemli oyun sekmesinde geri sayım devam ediyor. Bu geri sayım sona erdiğinde perde açılacak ve GTA 5 ücretsiz olarak tüm oyun severlerin deneyimine sunulacak.

Dilerseniz bahse konu sayfaya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak edinebilmek için bir Epic Games Store hesabına ihtiyacınız olacak. Ayrıca aynı Steam’de olduğu gibi PC’niz üzerine bir yükleyici kurmanız gerekiyor. Daha sonra kütüphanenize eklediğiniz tüm oyunları bu yükleyici vasıtasıyla indirebileceksiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Oyunu hemen indirmeseniz bile mutlaka kütüphanenize ekleyin. Böylece dilediğiniz zaman GTA 5 ya da farklı bir oyunu tekrar tekrar indirip oynayabilirsiniz.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin