PGS Berlin: Avrupa Elemeleri finalleri bu hafta sonu gerçekleşecek

0
117
gösterim

Eleme finalleri 6, 7 ve 8 Mart’ta her gün 19:00’da başlayacak ve twitch.tv/playbattlegrounds kanalında canlı olarak yayınlanacak. PGS Berlin: Avrupa Elemeleri finallerinde rakip takımlar A, B ve C olmak üzere üç gruba ayrılacak, her grup birbirine karşı altı oyun oynayacak – yani her iki taraf da PGS: Berlin’de yer alabilmek için 12 zorlu maçta savaşmak zorunda kalacak. Maç sonuçları genel bir liderlik tablosunda toplanacak ve ilk altı takım, ana etkinliğe katılım hakkı kazanarak 500.000 ABD doları tutarındaki ödül havuzundan pay almak için dünyanın en iyi takımlarıyla karşılaşacak.

PGS Berlin: Avrupa Elemeleri finallerine çıkarak PGS Berlin’e katılan ilk altı takımın her biri minimum 20.000 ABD doları alacak. PGS Berlin: Avrupa Elemeleri finallerinde 7-24. sıra aralığında tamamlayan takımlar, her kadronun son pozisyonuna bağlı olarak 60.000 ABD doları tutarında bir Drop-In Bonusunu aralarında paylaşacak. Genel sıralamada 7-16 arasında olan takımların her biri 4000 ABD doları, 17-24 arasında olan takımların her biri ise 2.500 ABD doları kazanacak.

PGS Berlin: Avrupa Elemeleri finalleri ayrıca Kaelaris, Simms, Pansy, Frosz, Avnqr ve James Banks dahil olmak üzere en üst seviye espor yeteneklerine ev sahipliği yapacak. Türkiye tarafında Blaze Esports ve Etiget Esports, Avrupa Elemeleri finallerinde yer kazanmak için MEA Açık Eleme turlarında yükseldiler. 

KAYNAK : Hurriyet.Com.Tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin