PlayStation 5’in 3 boyutlu görselleri ortaya çıktı! Eski tasarımı unutun

  0
  216
  gösterim

  Sony’nin yeni oyun canavarı PlayStation 5 hakkında hayranları tarafından beklenti her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Her geçen gün render görüntüler ortaya çıkan PlayStation 5’in, bir önceki serilere nazaran farklı bir tasarımın yanı sıra çok gülü donanım özelliklerine de sahip olacağı ifade ediliyor.

   

   

  PLAYSTATİON 5’İN 3 BOYUTLU GÖRSELLERİ ORTAYA ÇIKTI!

   

   

  Lets Go Digital isimli haber sitesinin keşfettiği patent çizimlerine göre PlayStation 5, bambaşka bir tasarım ile meraklılarının karşısına çıkması bekleniyor. Önceki jenerasyonlarına bakıldığında tasarım anlamında hiç bir benzerliği bulunmayan  PlayStation 5’in yine tasarım detayları oldukça güçlü bir yapıda olacağının sinyallerini veriyor.

  ÇOK GÜÇLÜ BİR PLAYSTATİON 5’İN KULLANICILAR İLE BULUŞMASI BEKLENİYOR!

  Paylaşılan görsele bakıldığında  PlayStation 5’in üst tarafında Roma rakamı ile 5 manasına gelen bir bir boşluk bulunuyor. Söz konusu boşluklarda yer alan havalandırma ızgaraları ve bunun haricinde cihazın neredeyse her noktasında yer alan yoğun havalandırma ızgaraları  PlayStation 5’in güçlü bir donanıma sahip olacağı hakkında ip uçları veriyor.

  Buna ek olarak ön tarafa doğru incelen bir tasarıma sahip  PlayStation 5’te 5 adet USB ve tuş kombinasyonları yer alıyor.

  PLAYSTATİON 5’İN TASARIMINI ONAYLADI!

  Codemasters’ta baş tasarımcı olarak çalışan Matthew Stott’un Twitter’dan tasarıma ait tweet’i kaldırası, ortaya çıkan Playstation 5 görsellerinin geliştirme kitine ait olduğunu bir nevi onayladı. Yani kısacası bu tasarıma sahip bir Playstation 5 bulunuyor. 

  Fakat söz konusu bu görsellerin kesin olarak Playstation 5’e ait olduğunu söylemek ne yazık ki imkansız. Gerçek görüntüler için Sony’nin efsane oyun konsolu Playstation 5 tanıtımını beklememiz gerekiyor.

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin