PlayStation Plus Nisan 2020 oyunları duyuruldu

0
99
gösterim

Sony PlayStation‘ın abonelik sistemi olan PlayStation Plus‘ın Nisan 2020 oyunları açıklandı. Abonelik sisteminde çoğu zaman olduğu gibi bu ay da 2 oyun hediye edilecek.

PlayStation Plus Nisan 2020 oyunları tanıtıldı

Oyuncuların da yakından takip ettiği üzere, oyun konsollarının ücretsiz abonelik sistemlerinde her ay farklı oyunlar abonelere ücretsiz olarak sunuluyor. Hem Xbox hem de PlayStation konsollarında yer alan bu oyunlar pakete abone olunduğu sürece oynanabiliyor. Konsol sektörünün lider ismi konumunda yer alan Sony, PlayStation Plus abonelerine 2020 Nisan ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunları duyurdu. PlayStation, Plus sistemine abone olan oyuncularına, çoğu zaman olduğu gibi bu ay da 2 oyun hediye edilecek. Bu oyunlardan biri Uncharted 4, diğeri ise DiRT Rally 2.0

Nisan ayının ücretsiz oyunları arasında en ilgi çekeni ise Uncharted 4, zira bu oyun Playstation‘ın orijinal yapımı olma özelliği taşıyor, ayrıca belirtmeliyiz ki; şüphesiz bugüne kadar para ile satın alabileceği en etkileyici PS4 oyunlarından biri.

DiRT Rally 2.0 ise oynayabileceğiniz en iyi ralli simülasyonlarından biri. Zira gerçekçiliği oldukça başarılı, özellikle de doğa ve etraftaki detaylaroldukça dikkat çekici. DiRT Rally 2.0 sürükleyici, eğlenceli ve tamamen korkunç bir deneyim yaşatıyor.

PS Plus Nisan oyunları 7 Nisan Salı gününden itibaren indirmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında Shadow of the Colossus ve Sonic Forces oyunlarını 7 Nisandan önce PlayStation kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin