Razer’ın en iyi oyuncu kulaklığı Nari Ultimate duyuruldu

0
476
gösterim

Oyuncu donanımları sektöründe ağırlığını arttırmaya devam eden Razer, son olarak Nari Ultimate adındaki kablosuz kulaklıklarını duyurdu. Firmanın en iyi kulaklığı olduğu yorumları yapılan Nari Ultimate özel bir teknoloji ile geliyor.

Razer Nari Ultimate fiyatı ve özellikleri

Kulaklık Razer HyperSense teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Özelleştirilebilir bir titreşim motoru barındıran bu teknolojiyi Lofelt firması geliştirdi. Razer HyperSense sesin şiddetine göre çok boyutlu titreşimler yayarak oyun tecrübesini yoğunlaştırıyor.

Kraken Tournament Edition modelinde gördüğümüz THX Spatial Audio teknolojisi ile oyunculara sesin geldiği yönü anlama imkânı tanıyan kulaklık ayrıca müzik ve film gibi içeriklerde de yoğun tecrübe sunabiliyor.  Kulaklık tasarımı ise konfor odaklı. Sürücüler kulağa otururken kendisini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Yine soğutucu jel kaplama ile uzun süreler boyunca rahatsız olmuyorsunuz. Ayrıca gizlenmiş gözlük oyukları sayesinde gözlüğünüzü de rahatça kullanabiliyorsunuz. Kulaklık kablolu da kullanılabiliyor.  Razer Nari Ultimate modeli 200$ fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Razer HyperSense barındırmayan Razer Nari versiyonu 149$ fiyat etiketine sahip. Razer Nari Essential ise sadece kablosuz ve 100$ seviyesinde.  

(donanımgunlugu)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin