Samsung Galaxy Note 10 basın görselleri ortaya çıktı: İşte, yeni Galaxy Note10!

0
182
gösterim

Samsung Galaxy Note 10‘un basın görseli resmi olarak açıklandı. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni göz bebeği olan phablet telefonu olan Note 10’un tasarımı tanıtım öncesi gözler önüne serildi.

 

 

SAMSUNG GALAXY NOTE 10 ÖNCEKİ NOTE SERİLERİNİ UNUTTURACAK!

Global pazarda lider konumda olan Samsung, yeni Note serisi ile kökten bir tasarım değişikliğine gitti. Yayınlanan basın görsellerine bakıldığında çerçevesiz bir ekranla kullanıcılarının karşısına çıkan Güney Koreli firma, kavisli ekran ve ekran altına gömülü ön kamera ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

 

 

 

Cihazın arka tarafa bakıldığından bu defa klasik siyah renk seçeneklerinin dışına çıkan Samsung, parlak mavi ve parlak mor sedefli renk tonlarını kullanmayı tercih etmiş.

Rakiplerinin 4 kamera ile çıkış yaptığı bu dönemde 3 kameralı dikey dizilimli ana kamera ile hayranlarının karşısına çıkamaya hazırlanan Samsung, aradaki farkı kamera yetenekleri ile kapatacak gibi görünüyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 10 İLE PARMAK İZİ OKUYUCU EKRAN ALTINDA GELEBİLİR!

Biyolojik güvenlik alanında rakiplerinin gerisinde kalan Samsung, amiral gemilerinde ekran altı parmak izi okuyucu kullanmayı tercih etmedi. Fakat iddia edilen bilgilere bakıldığında firma Galaxy Note 10 cihazında bu eksiğini kapatacağı belirtilenler arasında yerini alıyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 10’DA 3,5 MM KULAKLIK GİRİŞİNDEN VAZGEÇMEYECEK!

Rakiplerine kıyasla 3,5 mm kulaklık girişinden vazgeçmeyen Samsung, tanıtımına hazırlandığı Galaxy Note 10 cihazında da 3,5 mm kulaklık girişine yer verecek. Ön satış döneminde kablosuz kulaklığı Galaxy Buds’u hediye veren teknoloji devi, söz konusu atılımına rağmen kulaklık girişini geleneksel olarak devam ettirmeye devam ediyor.

Note serisinin en büyük sürümü olan Galaxy Note 10 Pro hakkında ise henüz kesin bir bilgi yer almıyor.

KAYNAK : Haber7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin