Samsung Galaxy Note 20 için yeni renk seçeneği: Mistik Mavi

0
145
gösterim

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemi modellerini tanıtmıştı. Tasarımı ve özellikleri ile fazlasıyla beğenilen Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra, hatırlanacağı üzere mistik bronz, mistik siyah ve mistik beyaz gibi renk seçenekleri ile teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu. Her ne kadar cihazlar özellikle mistik bronz ile beraber oldukça şık görünse de, Samsung renk seçeneklerini arttırma konusunda oldukça kararlı gibi duruyor. Şirket mistik mavi olarak isimlendirilen yeni bir renk seçeneğini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Note 20 için yeni renk seçeneği: Mistik Mavi

Güney Kore tabanlı teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemi modellerinin adeta üzerine titriyor. Şirket, renk seçeneklerini genişleterek telefonlarını kullanıcılar için daha cazip hale getirmeye çalışıyor. Daha önce de açıklandığı üzere mistik bronz, mistik siyah ve mistik beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile gelen modeller için bir yeni renk daha yolda. Buna göre tüketiciler artık mistik mavi rengine sahip olan Galaxy Note 20 veya Galaxy Note 20 Ultra satın alabilecek. Hatta mistik mavi rengine sahip olan ilk Galaxy Note 20 Hindistan pazarında satışa sunuldu bile.

Note serisi ülkemizde daima beğenilmiştir. Bu anlamda Samsung da çiçeği burnunda telefonlarına fazlasıyla önem veriyor. Söz konusu cihazlar için ilerleyen günlerde çok daha farklı gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra şirket en yeni güncellemelerini da kuşkusuz ilk olarak Galaxy Note 20 ailesine sunacaktır. Bakalım telefonlar satış rakamları anlamında isteneni verebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin