Samsung Galaxy S22 serisinin lansman tarihi belli oldu

0
49
gösterim

Counterpoint Research raporuna göre yüzde 20’lik pazar payı ile dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi konumunda bulunan Samsung, şu sıralar yakında kullanıcıların beğenisine sunulması beklenen Galaxy S22 serisi ile gündemde. Son olarak akıllı telefonların lansman tarihi belli oldu.

Galaxy S22 serisinin lansman tarihi sızdırıldı

Bildiğiniz üzere çıkışı adeta yılan hikayesine dönen Galaxy S21 FE’nin tanıtımı için Galaxy S22 serisinin lansman tarihinde bazı değişiklikler yapılmıştı. Ancak kesin tarih hiçbir zaman açıklanmamıştı. Bugüne kadar ortaya çıkan iddialar ve raporlar ise serinin şubat ayında vitrine çıkacağı yönündeydi.

Kısa süre önce Samsung’a yakınlığıyla bilinen DDaily, Galaxy S22 serisinin net lansman tarihini sızdırdı. Buna göre akıllı telefonlar 8 Şubat 2022’de tanıtılacak, 9 Şubat 2022’de ön siparişlere açılacak ve 24 Şubat’tan itibariyle de genel satışa sunulacak.

Tabii şu an için Samsung’dan konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelmediğini belirtelim. Ancak DDaily‘nin iddiasının daha önceki sızıntılar ve raporlarla büyük ölçüde uyuştuğunu belirtelim. Bu doğrultuda Galaxy S22 serisinin 8 Şubat tarihinde düzenlenecek etkinlikte kullanıcıların beğenisine sunulacağını ve kısa bir süre sonra da küresel pazarlardaki kullanıcılarla buluşmaya başlaması kuvvetle muhtemel.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S22 serisinin tasarımlarını gözler önüne seren maketleri de sızdırıldı. Buna göre serinin Ultra modeli Galaxy Note telefonlarına benzer şekilde köşeli tasarım ve beşli kamera kurulumuyla, standart ve Plus modelleri ise Galaxy S21 serisine benzer şekilde kompakt ve üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Öte yandan belki de en çok merak edilen konulardan biri olan Ultra modelinin isminin Note olarak değişeceği iddiaları ile ilgili de henüz kesin bir bilgi gelmedi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Galaxy S22 serisi, iddia edildiği gibi 8 Şubat 2022’de tanıtılabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin