Samsung Galaxy Unpacked aktifliğinin birinci tanıtım görüntüsünü paylaştı

0
56
gösterim

Samsung‘un Şubat ayı içerisinde gerçekleştireceği Galaxy Unpacked aktifliği tüm teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı. Yenilikçi özelliklere sahip Galaxy S22 ailesini ve yeni tablet modellerini içerisinde barındıran Galaxy Tab S8 serisini tanıtacak olan Samsung, aktifliğin birinci tanıtım görüntüsünü yayınladı.

Samsung Galaxy Unpacked tanıtım görüntüsü ve aktiflik tarihi

Samsung‘un her yıl düzenlediği aktifliği, bu sene birinci olarak Şubat ayında gerçekleşecek. Uzun vakittir konuşulan modelleri Galaxy S22 ve Galaxy Tab S8 modellerini tanıtacak olan Samsung, aktiflik için kendi YouTube kanalında bir görüntü paylaştı.

Galaxy Unpacked aktifliğinin birinci tanıtım görüntüsü olan bu görüntüde, iki telefon birleşiyor ve tek bir telefon haline geliyor. Bu da görünüşe nazaran Note serisinin kaldırılmasını ve, S22‘nin Note serisinin özelliklerini de taşıyacağı manasına geliyor.

Öte yandan sızdırılan bilgilere nazaran Samsung Galaxy Unpacked aktifliğini 9 Şubat‘ta gerçekleştirecek. Nitekim güçlü bir kaynaktan gelen bu sızıntı muhtemelen aktifliğin kesin tarihini ortaya koyuyor. 9 Şubat’ta tanıtılacak olan modellerin ise 24 Şubat‘ta raflarda yerini alacağı gelen söylentiler ortasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin