Samsung’tan uygun fiyatlı 5G akıllı telefon geliyor!

0
51
gösterim

Apple’ın iPhone 12 ailesi dünyanın en popüler 5G telefon serisi haline geldi. Samsung’un ise bu durum hakkında çalışmaları olduğu düşünülüyor.

Şirketin önümüzdeki yıl en uygun fiyatlı 5G akıllı telefonu piyasaya süreceği söyleniyor. 

Samsung’tan uygun fiyatlı 5G akıllı telefon geliyor!

Bu yıl tanıtılan ilk orta-alt seviye 5G akıllı telefon olan Galaxy A51 5G’nin ardından Samsung, daha düşük maliyetli bir 5G akıllı telefon üretmeyi hedefliyor. Bu durumun Çinli üreticilerin düşük maliyetli telefonlarıyla rekabet edebilmek için olduğu düşünülüyor. Huawei, Xiaomi, Oppo ve Vivo gibi Çinli üreticiler 100-200 dolar aralığında çok sayıda 5G akıllı telefon piyasaya sürdü.

Samsung ise 5G akıllı telefon yelpazesini genişletmeye kararlı gibi gözüküyor. Şirket önümüzdeki yıl Galaxy A22 5G modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni model hakkında ortaya atılan iddialara göre, bu cihaz yaklaşık 181 dolara (yaklaşık 1387 TL + vergiler) satışa çıkacak. Bu fiyatıyla bugüne kadar gelmiş en ucuz 5G akıllı telefonları arasında yerini alıyor. 

Samsung’un diğer firmaların 5G akıllı telefonlarıyla rekabet edebilmek için böyle bir yönteme başvuracağı iddia ediliyor. Galaxy A22 5G’nin şimdilik herhangi bir özellik belirtilmedi ancak, bu fiyatlara ulaşabilmek için MediaTek Dİmensity 700 serisi yonga seti veya Qualcomm’un 6 serisinden bir işlemci kullanacağı tahmin ediliyor.

Galaxy Buds Pro temel özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!Donanım

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin