Steam’de bu hafta fiyatı yüzde 70’in üzerinde düşen oyunlar

0
55
gösterim

Bilindiği üzere, oyunlara fazla para harcamak istemeyen kişiler, belirli zamanlarda düzenlenen indirim etkinliklerini takip ederek bu fırsatlardan yararlanıyor. Özellikle Epic Games ve Steam tarafında güzel indirimlerin ortaya çıktığını net bir şekilde ifade edebiliriz. Her ne kadar son zamanlarda indirim ve ücretsiz oyunlar denildiğinde akla ilk olarak Epic Games gelse de, zaman zaman Steam’in de iyi fırsatlar sunduğunu görmüş oluyoruz. Bahsi geçen dijital oyun platformu, bu hafta da yaptığı yüzde 70’in üzerinde indirimler sayesinde dikkat çekmeyi başarıyor.

Steam’de bu hafta fiyatı yüzde 70’in üzerinde düşen oyunlar

Steam gaza bastı ve oyun severlerin yüzünü güldürdü. 14 Aralık Pazartesi gününe kadar sürecek olan indirimlerde yüzde 70’in üzerinde fiyat kırılımları yapıldı. Dilerseniz biz de sözü daha fazla uzatmayalım ve oyun severlerin mutlaka satın almak isteyeceği yapımlara bir göz atmış olalım. İşte o oyunlar!

STAR WARS Battlefront: 129 TL’den 32,25 TL’ye düşen yapım yüzde 75 indirim fırsatı ile satılıyor.

STAR WARS Battlefront II: Serinin ikinci oyununu da satın alarak Star Wars evreninde bambaşka bir dünyaya çıkabilirsiniz. Yapımın normal fiyatı 279,99 TL idi ancak yüzde 70 indirimin sonrasında güncel fiyatı 83,99 TL’ye kadar düştü.

Battlefield: Bad Company 2: Eski bir oyun ancak hala efsane. İlk kez 2010 yılında karşımıza çıkan Battlefield: Bad Company 2, şu anda 32,25 TL’den satılıyor.

Battlefield 4 Premium Edition: Serinin bir başka oyunu daha. Fiyatı ise oldukça uygun: 69,99 TL.

SAINTS ROW IV: GAME OF THE CENTURY EDITION: Bu oyun ise yalnızca 6,20 TL!

Dead Space 3: Serinin üçüncü oyunu yüzde 70 indirim ile karşımızda. Fiyatı bu indirim ile beraber 38,70 TL’ye gelmiş durumda.

RIDE 3: Motosiklet ve yarış tutkunuysanız şimdi tam zamanı. Oyun yalnızca 18,30 TL.

Dead Effect: 2014 yılında çıkan Dead Effect ise yalnızca 2 TL!

Serinin en iyi oyunu; Assassin’s Creed Valhalla incelemeTeknoloji TV

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin