Tesla araçlarına YouTube, Hulu ve Netflix izleme özelliği geliyor

  0
  210
  gösterim

  Elektrikli otomobil denince akla ilk gelen firmalardan biri olan Tesla, kullanıcılarının araçlarında daha keyifli zaman geçirmesi için birçok özelliği arabaya eklemeye devam ediyor. Yetenekleri ile hayranlarının büyük beğenisini toplamayı başaran Tesla modelleri, içerisinde yer alan kocaman ekranı sayesinde kullanıcılarının hem aracın tüm fonksiyonlarını kolayca yönetmesine imkan sağlıyor, hem de kullanıcılarına birçok oyunu oynama imkanı tanıyor. Şimdi de Tesla, hayranlarına resmen sinema keyfi vaat ediyor.

   

   

  TESLA MODELLERİNE YOUTUBE, NETFLİX, HULU GELİYOR!

   

   

  Teknolojinin dahi çocuğu olarak bilinen Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Tesla araç sahiplerine müjdeli haberi verdi. Musk’ın attığı tweete göre tesla kullanıcıları yakında araçları duru vaziyette iken YouTube, Hulu ve Netflix izleyebilecek.

  Elon Musk resmi hesabından attığı twette şu sözlere yer verdi;

  “Yakında, arabanız durduğu zaman, YouTube ve Netflix yayını yapabilme kabiliyeti Tesla markanıza geliyor. Bu özellik, konforlu koltuklar ile çevresel ses düzeni sayesinde, inanılmaz bir şekilde sürükleyici ve sinematik bir havaya sahip”

  TESLA ARAÇLARINI İNTERNET İLE BULUŞTURACAK!

  Geleceğin otomobillerinin temellerini atan Tesla, kullanıcılarını güvenli internet ile buluşturmayı başarıyor. Sıradan bir otomobilin yanı sıra büyük bir LCD ekran sayesinde gelişmiş bir kontrol ara yüzü sağlayan Tesla modelleri sahiplerine, internet sayesinde araç içi eğlence, otonom ve uzaktan erişim imkanı sağlayacak.

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin