Tesla, Türkiye için yeni iş ilanlarını yayınladı!

0
57
gösterim

Tesla, uzun yıllardır dünyanın birçok ülkesinde hizmet veriyor. Şirket, birtakım ülkelerde ise hizmet vermiyor. Bugüne kadar Türkiye’de hizmet vermeyen şirket, bu sabah ortaya çıkan bilgilerle birlikte Türkiye’de resmi olarak faaliyet vereceğini açıklamıştı.

Bu açıklama akabinde herkes merakla şirketin atacağı adımları bekliyordu. Şirket, faaliyetlerine başladığı birinci günde Türkiye’deki adımlarını süratli bir halde atmaya başladı ve birinci iş ilanlarını Tesla’nın internet sitesi üzerinden yayınladı.

Tesla, internet sitesi Türkiye için yeni iş ilanlarını açtı!

Tesla, kendi internet sitesi üzerinden iş ilanlarını tüm dünya ile paylaşıyor. Ortaya çıkan yeni bilgilere nazaran şirket, kendi internet sitesi üzerinden Türkiye’deki iş ilanlarını yayınlamaya başladı. Şu anda iş ilanları kategorisinde Türkiye’ye ilişkin 1 adet iş ilanı görünüyor. İlanda şirketin İstanbul’da açacağı yeni mağazası için mağaza müdürü aranıyor.

Sabah şirketin Türkiye’deki Operasyon Müdürü Buyruk Tunçyürek, yaptığı paylaşımlarda faaliyetlerine acilen başlayacaklarını açıklamıştı. Bu açıklamanın akabinde süratlice iş ilanlarının verilmesi, şirketin Türkiye’deki faaliyetlerine değer verdiğini ve en kısa mühlet içerisinde Türkiye’de satış yapabilecek kapasiteye gelmek istediklerini gösteriyor.

Tesla, ülkemizde 2022 yılının sonuna kadar 4 model satışa çıkarmak istiyor. Bu elektrikli arabalar ortasında Model 3, Model Y, Model S ve Model X bulunuyor. Bunlara ek olarak şirket, kendi elektrikli araba şarj etme istasyonları Tesla Supercharger‘ları kullanıcılarına sunarak Türkiye’deki şarj istasyonu alt yapısını güçlendirmek istiyor. Pekala, sizin niyetleriniz neler? Tesla’nın ülkemize resmi olarak gelmesiyle ilgili neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda belirtmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin