The Last of Us dizisi için flaş transfer!

0
121
gösterim

Son dönemde popüler oyunların beyaz perdeye ya da dizi setlerine konuk olmasına artık alıştık. Hatırlanacağı üzere son olarak Netflix, The Witcher ile muazzam bir başarı yakalamıştı. Bu başarının ardından diğer yapımcılar da oyun dünyasındaki popüler isimleri dizi evrenine geçirmek için kolları sıvadı.

The Last of Us dizisi için flaş transfer!

HBO bu hususta hızlı davranarak Sony’nin popüler oyunu The Last of Us’ı ekranlara taşımak için anlaşmaya vardı. 2021 yılında yayınlanması planlanan dizinin cast çalışmaları sürerken, pilot bölümünü yönetecek isim de belli oldu.

İşini şansa bırakmak istemeyen HBO, The Last of Us dizisi için Chernobyl dizisinde beş bölüm yönetmenlik yapan Johan Renck ile anlaştı. Renck dizinin ilk yani pilot bölümünü yönetecek. Ünlü yönetmenin sonraki bölümlerde tekrardan görev alıp almayacağı ise şimdilik netleşmiş değil.

Malum son dönemde özellikle yabancı dizilerde birden fazla yönetmenle çalışma işi hayli popüler oldu. Böylece izleyicilere aynı dizi içerisinde farklı deneyimler sunulabildiği belirtiliyor.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. The Last of Us dizisi için Chernobyl dizisinin yaratıcısı olan Craig Mazin de aktif olarak rol alacak. Yani bizleri hayli sağlam bir dizinin beklediğiniz şimdiden söyleyebiliriz.

Oyun severler için The Last of Us Part 2’nin de 19 Haziran’da satışa sunulacağını bir kez daha hatırlatalım.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin