The Last of Us Part 2 çıkmadan en çok satanlar listesine girdi

0
105
gösterim

Şu aralar PlayStation 4 sahiplerinin beklediği tek bir oyun var. O da The Last of Us Part 2. Muhtemelen Sony, The Last of Us 2 ile PS4’e görkemli bir final yaptırma niyetinde. Zaten hemen akabinde de PlayStation 5 raflardaki yerini almış olacak.

The Last of Us Part 2’nin çıkmasına artık az bir zaman kaldı. Malum, Sony kısa bir süre önce oyunu ileri bir tarihe ertelediğini açıklamış ve tarih belirtmemişti. Neyse ki bu açıklamanın hemen akabinde oyunun 19 Haziran’da çıkacağı belirtildi.

The Last of Us Part 2 çıkmadan en çok satanlar listesine girdi

Geçtiğimiz gün yapım aşamasının tamamlandığı açıklanan yapım, daha çıkmadan Amazon’da en çok satanlar listesine girmeyi başardı.

Fransa’da anlık olarak en çok satan PS4 oyunu olan The Last of Us Part 2, Amerika, Kanada ve İngiltere’de ise 2. sırada yer alıyor.

Görünen o ki Naughty Dog imzalı yapım çıktığı gibi fırtınalar estirecek. Muhtemelen uzun bir süre de en çok satanlar listesinden inmeyecektir.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. The Last of Us Part 2 Türkiye’de 429TL’den ön siparişe sunulmuş durumda. Oyunda Türkçe alt yazı seçeneğinin yanı sıra Türkçe dublaj desteği de bulunacak.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin