Trendyol Cüzdanım nedir ve nasıl kullanılır?

0
56
gösterim

İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte birden fazla işi internet üzerinden halletmek mümkün hale geliyor. Bu işler ortasında en çok ilgi çekeni ise internet alışverişi oluyor. Oturduğunuz yerden tek tıkla yapacağınız alışverişler sizlere birçok avantaj sağlıyor.

Son vakitlerin en en çok ziyaret edilen alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol, kullanıcılarına sunduğu çeşitli eserlerin yanı sıra özellikleriyle de dikkat çekiyor. Alışverişi daha kolay hale getiren Trendyol Cüzdanım, inançlı bir ödeme prosedürü sunar. Pekala Trendyol Cüzdan nasıl kullanılır?

Trendyol Cüzdanım nedir?

Trendyol tarafından geliştirilen Trendyol Cüzdanım, kullanıcılara daha inançlı ve süratli bir ödeme metodu sunar. Geliştirilen bu sistem sayesinde kullanıcılar, alışveriş sırasında sepete eserleri ekledikten sonra daima olarak kart bilgisi girmek zorunda kalmıyor. Bunun yerine Trendyol Cüzdanım kısmına para yükleyerek istedikleri vakit ödeme sürecini gerçekleştiriyor.

Tıpkı vakitte bu sistem sayesinde Trendyol, sizlere ek paralar da veriyor. Bu paralar ise cüzdanınıza ekleniyor. Trendyol Cüzdanım’ı kullanmak için birinci olarak hesabı faal etmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise alışverişlerinizde pratik bir formda kullanabilirsiniz.

Trendyol Cüzdanım nasıl kullanılır?

Hem kolay ve süratli bir ödeme süreci için hem de Trendyol’un vermiş olduğu bonus paralardan yararlanmak için Cüzdan seçeneği epey tesirli bir tercihtir. Trendyol Cüzdanım, hem masaüstü hem de akıllı telefonlarda kullanılıyor. Trendyol Cüzdanım’ı kullanmak için yapmanız gerekenler ise şu biçimde:

  • Birinci olarak Trendyol’a giriş yapın.
  • Akabinde ‘Hesabım‘ yazan yerden ‘Trendyol Cüzdanım’ seçeneğini seçin.
  • Kullanım için kart bilgilerinizi girin ve yüklemek istediğini ölçüsü tanımlayın.
  • Daha sonra cep telefonunuza gelecek olan onay kodunu sisteme girin.
  • Tüm bu adımlardan sonra Trendyol Cüzdanım özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yapacağınız her alışveriş öncesinde hesabınıza para tanımlayabilirsiniz. Cüzdanınızla ödeme yapmak için de ödeme etabında ‘Ödeme seçenekleri‘ kısmında bulunan ‘Trendyol Cüzdanım’ seçeneğini seçerek ödemeyi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Trendyol Cüzdanım ile alışveriş yapmak için alışveriş sepetinizdeki toplam fiyat kadar paranın hesabınızda tarifli olması gerekiyor. Ayrıyeten yaptığınız alışverişlerdeki geri iade ya da iptal durumlarında yapılan para iadesi de Trendyol Cüzdanım’a yapılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin