Türk Telekom limitsiz internet fiyatlarını indirdi: İşte yeni fiyatlar!

  0
  219
  gösterim

  Türk Telekom internet fiyatlarını yeniden güncelledi. Büyük bir kampanyaya imza atan Türkiye’nin en büyük internet servis sağlayıcılarından biri olan Türk Telekom, ilk olarak giriş seviye limitsiz 24 ay taahhütlü paketin fiyatını değiştirmeden internet hızını 8 mbsp’ye yükseltti. 35 mbps ve üzeri limitsiz internet paketlerinde ise yüzde 30’a varan indirim uyguladı.

   

   

  TÜRK TELEKOM’DAN YÜZDE 30’A VARAN İNDİRİM!

  Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal’ın yaptığı açıklamaya göre Ev ve iş yerlerini Türk Telekom ile internete bağlatacak olan kullanıcılar 24 Ay taahhüt şartı ile 35, 50 ve 100 Mbps gibi yüksek hızlardaki limitsiz internet paketlerine yüzde 30 daha uygun fiyattan sahip olacak.

  Ayrıca yeni kampanya kapsamında Türk Telekom’a gelen müşterilerimiz Muud Premium, TT WiFi Limitsiz, TT Depo 10GB, McAfee Güvenlik gibi özel ayrıcalıklı hizmetlerimizden 24 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecekler. 

  Buna ek olarak 24 Mbps ve üstü hızlarda limitsiz paketlerimizi tercih eden yeni müşteriler, Türk Telekom Prime müşterisi olacak hem Türk Telekom Prime fırsatlarından faydalanacak, hem de TT Akademi’nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim Paketine de ücretsiz olarak sahip olacak.

  TÜRK TELEKOM LİMİTSİZ GİRİŞ PATİNİN HIZINI ARTTIRDI!

  Türk Telekom, limitsiz internet kapsamında 6 mbps hıza sahip giriş paketi paketini 8 mbps hıza yükseltti. Böylece limitsiz giriş paketinin hızı artarken fiyatı da sabit kaldı. Buna ek olarak Türk Telekom, 12 Mbps’lik paketimizde de 5 TL’lik bir fiyat indirim uyguladı.

  TÜRK TELEKOM’DAN ESKİ MÜŞTERİLERİNİ DE UNUTMADI!

  Türkiye’nin en büyük servis sağlayıcılarından biri olan Türk Telekom, eski tarifeden internet kullanan müşterilerini de unutmadı. Eski tarifeden internet kullanan müşterilerini taahhüt yenileme koşulu ile yeni tarifeye geçirecek olan Türk Telekom, eski müşterilerinin de yeni fiyat tarifesinden yararlanmasını sağlayacak.

  TÜRK TELEKOM AKILLI PAKET LİMİTLERİNİ DEĞİŞTİRDİ!

  Türk Telekom Limitsiz internet kullanmak istemeyen müşterilere özel olarak sundukları akıllı paketlerde de iyileştirmeye gitti. Yapılan açıklamaya göre yeni düzenleme ile birlikte akıllı paket kullanıcılarının 100GB’lık limiti 200GB olarak yeniden değiştirildi.

  TÜRK TELEKOM YENİ TARİFE FİYATLARI!

  İşte Türk Telekom’un yeni tarife fiyatlarının listesi;

  Kampanyalı yalın internet fiyatlarının listesi;

  Sabit telefon sahipleri için yeni internet fiyatlarının listesi;

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin