Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone birbirini suçladı! Suçlu kullanıcı!

0
27
gösterim

Bugün bayramın ilk günü olması nedeniyle hatlarda önemli bir yoğunluk yaşandı. 81 ilde ilan edilen sokağa çıkma yasağı yüzünden halk eve kapanınca bayramlaşma merasimleri de yerini telefon konuşmalarına bıraktı. En azından bırakacaktı lakin hatlar tıkanınca fırsat olmadı.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone birbirini suçladı! Suçlu biziz!

Sabahın ilk saatlerinden bu yana tüm operatörlerde belli başlı sorunlar ortaya çıktı. Arayanlar birbirlerine ulaşamadı, ulaşanlar doğru düzgün görüşme yapamadı. Kullanıcılar bu durumdan operatörleri sorumlu tutarken Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom topu birbirlerine attı.

Üç operatör de sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalarla birbirlerini suçladılar. Sonuç olarak ihale kullanıcılara kalmış oldu. Aslında 3 operatör de ortak bir paydada buluştu. Başka operatörleri aramayın.

Yani bayramlaşmak istiyorsanız hangi operatördeyseniz, o operatöre sahip kişilerle rahat bir şekilde bayramlaşabilirsiniz. Diğer operatör kullanıcılarıyla bayramlaşmak içinse beklemeniz gerekiyor.

Kısaca özetlemek gerekirse ihale bizlere kaldı. Hiçbir operatör sorumluluk almıyor. Yarın birgün büyük bir felaket yaşandığında muhtemelen yine aynı tabloyla karşı karşıya kalabiliriz. O zaman da operatörler birbirlerini suçlayarak sorun bizden kaynaklı değil diyebilirler. Lakin halkın tepkisi o zaman bu kadar yumuşak olmayabilir.

İşin ilginç yanı protesto edelim desek, şunu bırakıp buna geçelim diyecek bir operatör de yok. Hayırlısı o zaman

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin