Üç Xiaomi cihazı MIUI 13 güncellemesini aldı

0
56
gösterim

Aralık ayının son günlerinde gerçekleştirilen lansmanda yeni MIUI 13 arayüzünü tanıtan ve hemen hemen tüm kullanıcıları tarafından övgüyü alan Xiaomi, ilk güncellemeleri yavaş yavaş dağıtmaya başladı. Önce kapalı beta sürecine Ocak ayında dahil olacak telefonları duyuran üretici, şimdi de üç farklı cihazına yeni güncellemesini sundu.

Birçok insanın merakla beklediği ve sık sık “Benim telefonum alacak mı?” diye sorguladığı MIUI 13 arayüzü, bugün üç akıllı cihaza sunuldu. Stabil olarak yayınlanan pakette telefonlara yeni özellikler eklendi. Peki güncellemeyi hangi modeller aldı?

Mi Mix 4 ve Mi Pad 5 serisine MIUI 13 müjdesi

Kendi ülkesindeki cihazlara, daha doğrusu; Çin yazılımına sahip (China ROM) Mi Mix 4 ve Mi Pad 5 serisindeki cihazlara yeni MIUI 13 güncellemesini sunan Xiaomi, başka modeller için de umut verici bir adım atmış oldu. 2021 yılının Ağustos ayında Mi Mix’in 4. jenerasyonunu tanıtan üretici, bu telefona MIUI 13 stabil güncellemesini yayınladı.

Çerçevesiz ekranlı ve Snapdragon 888+ işlemcili Mi Mix 4’ün yanı sıra tabletlerine de paketi sunan üretici, lansmanda tanıttığı özellikleri tablet kullanıcılarının deneyimine sundu. Mi Pad 5 serisindeki iki tablet de MIUI 13 güncellemesini almaya başladı.

Bu sayede daha işlevsel bir hal alan Xiaomi Mi Pad 5 ve Mi Pad 5 Pro, Xiaomi telefonları ile veri aktarımını daha sorunsuz gerçekleştirebilecek. MIUI13 güncellemesini 13.0.2.0.SKMCNXM sürüm numarası ile alan Mi Mix 4 ise, 4.9GB büyüklüğündeki paketi alan ilk telefonlardan biri olarak kayıtlara geçti.

Peki siz hangi Xiaomi modelini kullanıyorsunuz? MIUI 13 güncellemesini bekliyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin