Vodafone abonelerini sevindirdi! Sıra diğer operatörlerde

0
44
gösterim

Türkiye’de hizmet veren 3 büyük operatörden biri olan Vodafone abonelerini sevindirecek bir kampanyaya daha imzasını attı. Malum hali hazırda hafta içinde 21:00’den sonra, hafta sonunda ise tüm gün sokağa çıkma yasağı var. Hal böyle olunca insanlar ekranlar karşısında daha çok vakit geçiriyor.

Bu durumu fark eden Vodafone abonelerine güzel bir kampanyanın müjdesini verdi. Dilerseniz aşağıdan Vodafone‘nun yeni kampanyasına göz atabilirsiniz.

Vodafone abonelerini sevindirdi! Sıra diğer operatörlerde

Vodafone’un dijital TV servisi Vodafone TV, pandemi tedbirleri nedeniyle evde bolca vakit geçirecek olan kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak yeni bir kampanya başlattı. Halihazırda Vodafone TV servisinin ücretsiz sunulduğu faturalı aboneler, tüm Vodafone TV içeriklerini akıllı telefonlarından, tabletlerinden, web’den ve akıllı televizyonları üzerinden izleyebilecek. Böylece, tüm kullanıcılar Vodafone TV’yi 4 ekrandan takip edebilecek. Diğer yandan, spordan belgesele, filmden diziye, tüm Vodafone TV içerikleri tek paketle 3 farklı kullanıcı tarafında aynı anda izlenebilecek. Bu sayede, aile üyeleri, istediği Vodafone TV içeriğinin keyfini çıkarabilecek. Kampanya, Aralık sonuna kadar geçerli olacak.

Binlerce seç-izle içerik

Vodafone TV, kullanıcılarına, 24 saate kadar geri alma özelliği ile 90’ı aşkın TV kanalını ve çoğunluğu film, dizi, belgesel ve çizgi filmden oluşan 6 binin üzerinde seç-izle içeriği akıllı telefonlarından, tabletlerinden, web’den ve akıllı televizyonlar üzerinden izleme imkânı sunuyor. Google Play, Apple App Store, Android TV, LG Content Store, Samsung Smart Hub ve Apple TV online mağazalarından da erişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 4 milyondan fazla sayıda indirildi.

Oppo değiştirilebilir kamera modülü patenti aldı!Güncel

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin