WhatsApp uygulama simgesine basılı tutarsanız ne olur?

0
65
gösterim

İnternet, telefonda çalışma, mobil uygulamalar, her şey işleri daha hızlı, daha verimli, daha etkili yapma fikriyle tasarlanmış gibi görünüyor. WhatsApp, son bir ay boyunca kullanıcıların en hızlı şekilde rehberlerinde belirledikleri önemli kişiler ile hızlı sohbet etmelerine yardımcı olmak için birkaç kolay araç belirledi.

Doğrudan uygulama simgesine uygulanan birkaç kısa yolun olduğunu biliyor muydunuz? Mobil ekranınızdaki uygulamanın simgesine kısa bir süreli basılı tutup, elinizi kaldırın, ekranınızda bir küçük ekran belirecek.

WhatsApp simgesine basılı tutuğunuzda beliren yeni seçenekler!

WhatsApp simgesine basılı tutarsanız ne olur? Bazı işlevlerin ortaya çıktığını ve uygulamanın kendisinin mini bir listesini göreceksiniz.

Gördüğünüz gibi, uygulama simgesine kısa süreli basıldığında ilk görünen şey, en çok konuştuğunuz üç kişinin listesi görünecek, buradaki herhangi birine tıklarsanız sizi WhatsApp içindeki sohbet penceresine götürecek. Hemen altında ise WhatsApp kamera simgesini göreceksiniz. Buna bastığınızda ise direk kamera uygulamasını açabileceksiniz.

En çok konuştuğunuz kişilerin listesini getirmek için WhatsApp simgesini basılı tutun. Eklemek istediğiniz kişiye basılı tutun ve pencereden dışarı sürükleyin. Ekranın istediğiniz bölümüne yerleştirin. Şimdi bu kişinin bir kısa yolu var. Artık WhatsApp’ı açıp sohbetlerinizden bu kişiyi aramanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken şey bu listeden kısa yola ulaşıp mesajınızı yazmak. Hepsi bu kadar.

WhatsApp mesajlar uygulamasına yenilikler eklemeye devam ediyor. Firma uygulamayı sadece mesajlaşma formundan çıkarmak ve daha kullanılabilir ve hızlı bir sisteme dahil etmek istiyor. Belki de kaybettiği kullanıcı sayılarını tekrar kazanmak istiyor. Ne dersiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin