WiFi 6 Teknolojili Dış Yer Ağ Eseri

0
56
gösterim

Hem konut hem kurumlar için ağ tahlilleri üreten TP-Link®, WiFi 6 teknolojisine sahip kurumsal eser modellerini artırıyor. WiFi 6 teknolojisinin getirdiği çok yüksek sürat, daha geniş kapsama alanı ve daha fazla aygıta dayanak özelliklerini TP-Link’in kullanıcı dostu teknolojileriyle birleştiren eserler, başta otel, okul, AVM, kafe üzere işletmeler için ülkü ağ tahlilleri oluşturuyor.

TP-Link, geniş açık alana sahip işletmelerin açık alanda WiFi sinyallerini sıkıntısızca her noktaya iletmesini sağlayan yeni erişim noktası EAP610-Outdoor’u Türkiye’de satışa sundu. WiFi 6 teknolojisine sahip olan eser, WiFi sinyallerini çok daha uzak uzaklıklara ve çok güçlü olarak iletebiliyor. TP-Link’in Omada serisi içinde yer alan bu dış yer eseri, öteki Omada erişim noktaları üzere kolay heyetim ve kolay idare özellikleriyle işletmelere avantaj sağlıyor.

Daha yüksek sürat, daha geniş kapsama alanı

EAP610-Outdoor, Omada WiFi 5 teknolojisine nazaran ilişki suratlarını yüzde 52 artırıyor. Her çeşit açık alanda çift kanal dayanağı ile iki kanalda toplam 1.8 Gbps kablosuz sürat sunabilen aygıt ile WiFi kapsama alanı da genişliyor. Akıllı sinyal özelliği sayesinde ağa bağlanan aygıtlara nazaran sinyaller yönlendiriliyor ve WiFi performansı her vakit yüksek kalıyor. Bant seçimini de otomatik yapan erişim noktası sayesinde ağır uygulamalar daha boş ve süratli olan banda yönlendiriliyor.

EAP610-Outdoor erişim noktası, OFDMA ve MU-MIMO teknolojileri sayesinde geniş açık alanlarda düzinelerce aygıta eşzamanlı olarak temas sağlıyor. Bu nedenle çok sayıda kişinin ağa bağlandığı açık alanlı işletmeler için verimli bir WiFi ağı kurabiliyor.

TP-Link’in yüzde 100 bulut tabanlı Omada SDN idare yazılımı sayesinde her yerden, her vakit yönetilebilen bu eserler, birebir vakitte öbür Omada SDN dayanaklı eserlerle entegre olabiliyor ve tüm ağ eserleri tek bir aygıttan yönetilebiliyor. Bu da işletmelere hem işgücü hem vakit açısından önemli bir tasarruf sağlıyor.

TP-Link’in yeni dış yer erişim noktası, tıpkı vakitte Mesh teknolojisine de sahip. Bu sayede Omada Mesh tahlilleriyle birlikte meselesiz bir Mesh ağı oluşturuyor. Kablolamanın sıkıntı olduğu yerlerde bu özellik çok büyük kolaylık sağlıyor; kablosuz olarak Omada erişim noktaları birbirleriyle eşleşiyor ve ağ genişletiliyor.

En kuvvetli dış ortam şartlarına uygun olarak geliştirilen EAP610-Outdoor erişim noktaları, özel montaj kitleri sayesinde her yere basitçe kurulabiliyor. Tıpkı vakitte PoE özelliğine de sahip olan eserler, elektrik çizgisi olmayan yerlerde çalıştırılabiliyor; ayrıyeten elektrik çizgisi çekilmesi gerekmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin