Xiaomi Cihazlarında VLOG Modu Nasıl Etkinleştirilir? Nasıl Yapılır?

0
10
gösterim

Xiaomi, dünyanın en popüler akıllı telefon markalarından birisi. Xiaomi, Aralık 2020‘nin sonlarında ilk etapta Çin‘de MIUI 12.5‘i ardından Şubat 2021‘in başlarında ise Global kullanıcılar için birçok yeni özellik ve optimizasyon getirerek bu güncellemeyi sunmuştu.

Bu güncellemenin birçok işlevinden birisi de VLOG modudur. Daha sonra şirket, MIUI 12.5‘in geliştirilmiş sürümünün herhangi bir yeni özellik getirmediğini, ancak temel olarak Atomik Bellek, Odak Hesaplama, Sıvı Depolama ve Akıllı Denge olmak üzere dört optimizasyon ile yayınladı.

Bu yazıda, Xiaomi/Redmi/Poco cihazlarınızda MIUI 12.5 VLOG Modunun nasıl etkinleştirileceğine dair adım adım bir kılavuz sunacağız.

VLOG Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Kısaca bu moddan bahsedersek, sosyal medya sitesinde paylaşacağınız harika kısa videolar oluşturmanızı sağlayan ve bu vlog’larla markalara ve ürünlere daha fazla dikkat çekeceğiniz bir kayıt modudur. Bu özellik, MIUI 12.5 veya üstünü çalıştıran modellerde kullanılabilir.

Dünya hızla ilerliyor ve ayrıca her anı bir kamera ile yakalamak artık önemli hale geldi. İnsanlar, daha yüksek bir kamerayı elde etmek ve akıllı telefonlarının daha yüksek bir arayüz sürümünü almak isterler. Bu yeni dönem, bireylerin yeni vlog modasına yol açmıştı.

Yazımızın sonunda sizlere Vlog modunun nasıl açılacağını anlatalım. Adımlar şöyle:

MIUI 12.5: VLOG Modu Nasıl Etkinleştirilir?

  1. Cihazınızın Kamerasını açın.
  2. Diğer seçeneğine gidin.
  3. VLOG’a dokunun.
  4. İçeri girdikten sonra, birçok efekt arasından bir VLOG efekti seçin ve başlayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin