Xiaomi çok ilginç bir özellik duyurdu! Kullanıcılar memnun kalacak

0
74
gösterim

Xiaomi Magic, amiral gemisi akıllı telefon MIX 4 ile aynı basın toplantısında duyuruldu, ancak çok az insan buna dikkat etmedi. Bu özellik, müziğinizi farklı cihazlar arasında senkronize edip aktarabileceğiniz popüler Spotify uygulamasını anımsatıyor.

Magic, farklı akıllı telefonlar veya hoparlörler arasında eşleştirmek zorunda kalmadan müzik aktarmanıza olanak tanıyor. Ancak, cihazları aynı Wi-Fi ağına bağlamanız gerekiyor. Daha sonra en sevdiğiniz şarkıyı hoparlöre veya aynı ağa bağlı ve müzik çalabilen desteklenen başka bir cihaza gönderebilirsiniz.

Yeni Xiaomi Magic Artık Müzik Akışı Sorun Değil

İşlev Xiaomi Magic, QQ Music veya NetEase Cloud Music gibi çeşitli üçüncü taraf uygulamaları destekliyor. Müzik aktarımı yalnızca bir cihazda desteklenmez. Magic, surround ses oluşturmak için 8 farklı hoparlöre bağlanmanızı sağlıyor.

Edinilen bilgilere göre, aynı anda 8 hoparlöre bağlanabilirsiniz, evin her yerinde müzikal bir ağ oluşturabilirsiniz. Bir partide sesi dağıtmak veya daha sürükleyici bir deneyim oluşturmak için sekiz akıllı telefon bağladığını düşünün.

Bu bağlantıyı kurmak için, Xiaomi’nin MIUI sistemindeki kontrol merkezine entegre ettiği yeni medya merkezindeki kısa yola basmanız gerekiyor. Bu, hangi uygulamadan geldiğine bakılmaksızın, şu anda çalan herhangi bir şarkıyı paylaşmayı mümkün kılıyor. Xiaomi Magic sadece cihazları eşleştirmeye gerek kalmadan müzik çalmayı kolaylaştırıyor.

Şu anda yeni Xiaomi Mi MIX 4, Mi Pad 5 ve Xiaomi Sound hoparlör ile uyumlu bütün modellerde Xiaomi Magic özelliği mevcut. Her zamankinden daha kolay müzik aktarımına hazır mısınız?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin