Xiaomi Mi 11 serisi çıkış tarihi belli oldu

0
48
gösterim

Bu sabah, Xiaomi, 28 Aralık’ta resmi olarak Xiaomi 11‘i piyasaya sürmek için bir lansman etkinliği düzenleyeceğini resmen açıkladı. Şirket, 28 Aralık Pazartesi günü Mi 11 amiral gemisi serisini tanıtacak ve telefon giderek daha sık görüntülenmeye başladı. Bu sabahki tanıtımdan sonra, şimdi Mi 11 ailesi de JD.com’da listelendi ve Geekbench üzerinde görüldü.

Xiaomi Mi 11 serisi özellikleri

Telefon hakkında doğrulanabilecek olan şey, Xiaomi 11’in dünyanın ilk Snapdragon 888 kullanan telefonu olacak. Diğer haberler, Xiaomi 11 standart sürümünün üç kameralı bir arka tasarım ve ön tarafta 1080p delikli ve kavisli bir ekran kullanabileceğini gösteriyor. Xiaomi 11 Pro ise kavisli QHD + delikli ekrana yükseltilebilir ve arka kameranın özellikleri daha da iyileştirilecek.

Xiaomi Mi 11 serisi performansı

Geekbench verileri bize Snapdragon 888 ve CPU’sunun nasıl performans göstereceğine dair bir önizleme sunuyor. Tek çekirdekli puan 1.135 iken, birden fazla çekirdek için sonuç 3.642 olarak görülüyor. Snapdragon 865+ sonuçlarına kıyasla yüzde 15-20 gibi büyük bir artış söz konusu. Ayrıca test, Xiaomi 11’in 12GB RAM‘e sahip olduğunu ve Android 11‘i çalıştırdığını da gösteriyor.

Xiaomi Mi 11 fiyatı

Tabii ki kullanıcılar en çok şekil, özel konfigürasyon ve fiyatla ilgileniyor. Bu bağlamda Xiaomi Endüstri Yatırım Departmanı ortağı Pan Jiutang, Weibo’da “Xiaomi 11’in çok daha pahalı olduğunu” açıkladı ve bu da bir fiyat artışı anlamına geliyor gibi görünüyor. 

Bedava Xbox Series X kazanmak için müthiş fırsat!Mobil

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin