Xiaomi Mi A3 için Android 10 4. sefer yayınlandı! Ha gayret!

0
104
gösterim

Xiaomi’nin orta segmentteki popüler modeli Mi A3 ülkemizde de hayli geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. Telefonun bu kadar tutulmasındaki en büyük etken tam bir fiyat performans modeli olmasıydı.

Çinli üretici popüler modeli için Android 10 güncellemesini Mart ayının başlarında yayınlamıştı. Lakin yayınlanan güncelleme sadece saatler içerisinde geri çekildi. Sonrasında yapılan açıklamada ise telefonun güncellemeyi Mart ayı içerisinde tekrardan alacağı belirtilmişti.

Xiaomi Mi A3 için Android 10 4. sefer yayınlandı! Ha gayret!

Nitekim söz verildiği gibi de oldu. Xiaomi Mi A3 için 2. Android 10 güncellemesi de Mart ayı içerisinde yayınlandı. Fakat bu güncellemede de sorunlar ortaya çıkınca, yayınlanan güncelleme 2. defa geri çekilmek zorunda kaldı.

Xiaomi tekrardan özür dileyerek güncellemedeki hataların hızlı bir şekilde giderileceğini açıkladı. Nitekim kısa bir süre sonra Mi A3 için Android 10 güncellemesi 3. kez yayınlandı. Tam bu kez oldu derken Xiaomi güncellemeyi tekrardan geri çekti.

Mi A3’ü güncelleme inadından vazgeçmeyen Xiaomi geçtiğimiz saatlerde Mi A3 için Android 10 güncellemesini 4. kez yayınladı. Bakalım bu sefer güncellemede herhangi bir sorun görünmüyor. Eğer daha önceden telefonunuzu Android 10’a yükselttiyseniz 32MB’lık yamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Eğer yükseltmediyseniz de bir süre daha beklemenizi tavsiye ederiz. Zira bu güncellemede yarına geri çekilebilir. Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Güncellemenin tam boyutu 1.33 GB.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin