Xiaomi Mi A3 için Android 10 güncellemesi 3. kez yayınlandı

0
177
gösterim

Xiaomi daha önce Mi A3 modeli için 2 kez yayınlayıp geri çektiği Android 10 güncellemesini tekrardan yayınladı.

Android One programının bir parçası olan Mi A3’ün sistem güncellemelerini hızlı bir şekilde almasını beklemek normal. Fakat işin içerisinde bazı teknik aksaklıklar dahil olduğunda bu süreç uzayabiliyor.

Normal şartlarda Mi A3 için Android 10 güncellemesi Mart ayının hemen başında yayınlanmıştı. Fakat pek çok kullanıcı daha bu güncellemenin yayınlandığının farkına bile varmadan geri çekildi.

Ardından Mart’ın son haftasında Android 10 güncellemesi 2. kez yayınlandı. Fakat bu seferde parmak izi okuyucusunda bazı problemler ortaya çıktı. Dolayısıyla yayınlanan güncelleme 2. kez geri çekildi.

Şimdi ise Xiaomi şansını 3. kez denemeye hazırlanıyor. Hali hazırda bazı Mi A3 cihazları güncellemeyi almaya başladı.

Xiaomi’nin yayınladığı yeni güncellemenin numarası V11.0.11.0 QFQMIXM. Dolayısıyla güncellemeler kısmında bu paketi görürseniz telefonunuz Android 10 güncellemesini almış demektir.

Elbette biz bir süre beklemenizi tavsiye ederiz. Malum 2 defa geri çekilen bir güncellemeden bahsediyoruz. Dolayısıyla bu sürümde de herhangi bir hata olup olmadığı çok net değil. O yüzden güncellemeyi yapmadan önce bir süre bekleyip, hatalardan arınık bir güncelleme olduğundan emin olmanızı öneririz.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin