Xiaomi Mİ Band 5’ten haber var! Ne zaman tanıtılacak?

0
85
gösterim

Giyilebilir teknoloji sektörüne en çok önem veren şirketlerden birisi olan Xiaomi, yakın zamanda akıllı bileklik serisinin son halkası olan Xiaomi Mi Band 5‘i bizlerle buluşturmayı hedefliyor.

Daha öncesinde 3 Nisan gününde tanıtılması düşünülen akıllı bileklik için tarih son anda değiştirilmişti. Bu ertelemenin altında yatan en önemli faktörlerden birisi olarak ise koronavirüs pandemisi gösterildi. Ancak son gelen haberlere göre öyle görünüyor ki bileklik bizi daha fazla bekletmeyecek.

Xiaomi Mİ Band 5’ten haber var! Ne zaman tanıtılacak?

Giyilebilir teknolojide kullanıcılara hem ucuz hem de kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen Xiaomi, bunun bir örneğini de Mi Band 5 ile göstermiş olacak. Tahminlere göre söz konusu akıllı bilekliğin fiyatı 200-250 TL bandında olacak. Daha öncesinde tanıtım tarihi olarak 3 Nisan işaret edilen bileklik için bu sefer kesin bir tanıtım tarihi verilmiyor. Ancak gelen haberler Xiaomi Mi Band 5‘in bu yıl içerisinde kesin olarak tanıtılacağını söylüyor.

Yapılan bir paylaşıma göre 14 Mayıs’ta bahsi geçen cihazın sertifikasının çıktığı görülüyor. XMSH02HM kodu ile görünen cihazın Mi Band 5 olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun haricinde Mi Band ürünlerinin üretimini gerçekleştiren Huami‘nin CEO’su da Xiaomi Mi Band 5‘in bu yıl piyasaya çıkacağını ancak şimdilik tarih vermekten kaçındığını ifade ediyor.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin