Xiaomi PTT şubelerinde satış yapacak! Xiaomi başlangıç için 100 şube seçti!

  0
  58
  gösterim

  Xiomi, 179 yıldır Türkiye’de posta ve dağıtım hizmeti veren PTT ile anlaştı. Çinli teknoloji devinin Türkiye’deki en büyük distribütörü TürkMi ile yapılan anlaşma neticesinde Xiomi ürünlerini PTT mağazalarından satın almak mümkün hale geliyor.

  PTT ŞUBELERİNE XİAOMİ STANDI KURULACAK!

  PTT’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubelerinde başlayacak uygulama zaman içerisinde Türkiye çağındaki tüm PTT şubelerine kurulacak. Yine başlangıç olarak Xiaomi’nin Redmi Go, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi Note 7 model akıllı telefonları, Mi Band 3 akıllı saati, Mi 5000mAh ve Mi 10000mAh powerbank cihazları ile satış başlayacak ilerleyen süreçte ise ürün yelpazesinin genişletilmesi bekleniyor. 

   

   

   PTT GENEL MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA!

  Konuyla ilgili konuşan PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ise şunları söyledi;

  “Kurumumuz ile TürkMi arasında yapılan işbirliği ile birlikte Xiaomi marka ürünlerinin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz.”

  İşbirliği hakkında konuşan TürkMi Genel Müdürü Onur Çon, “PTT ile hayata geçirdiğimiz iş birliğimiz kapsamında İstanbul, Ankara ve Gaziantep’teki şubelerinde TürkMi stantlarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki beş ay içerisinde PTT’nin çeşitli illerdeki şubelerinde de TürkMi stantlarını faaliyete geçirerek, toplamda 100 noktaya ulaşmayı hedefliyoruz.” 

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin