Yeni Google Pixel 6A uygun fiyatı ile alternatif olabilir!

0
11
gösterim

Yaklaşık bir ay önce Google, yeni amiral gemilerini Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’yu duyurmuştu. Ama arama devinden bir telefon istiyorsanız, ancak 600 Dolar harcamak istemiyorsanız işte yeni seçeneğiniz.

Görünüşe göre, çok yakında bu durumdan kurtulmanın bir yolunu bulacaksınız. Google şu anda yeni bir bütçe akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Google bu akıllı telefonu Pixel 6A olarak adlandıracak. Özünde Google Tensor çipi olan “eski” modellerin aksine, yeni model Snapdragon 778G yonga seti ile gelecek.

Ön kamera ekran üzerinde merkeze konumlandırılıyor. Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun ardından böylece “a” serisi Pixel telefonlarda da uzun zaman sonra bir tasarım yenilenmesi gerçekleşecek.

Cihazın diğer özellikleri arasında, küçük bir 6.2 inç OLED ekranın yanı sıra 3.5 mm ses jakının da yer alması bekleniyor. Akıllı telefonun ana kamerası 50 megapiksel ana modüle sahip olacak ve 12 megapiksel çift sensör yer alacak.

Yeni cihaz bu özellikleri ile doğru fiyatlandırıldığında, Pixel 6A’nın birçok insanın istediği kompakt Pixel 6 modeline alternatif olacaktır. Telefonun fiyatının muhtemelen 450 Dolar civarında olacağı söyleniyor.

KAYNAK : TeknolojiOku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin