Yeni James Bond’un Kim Olabileceğine Yönelik Açıklama

0
43
gösterim

Daniel Craig, efsaneleştiği James Bond rolünden birinci kere emekli olurken serinin hayranları onun gerisinden kimin geleceğini daima merak etmişlerdi. Artık No Time To Die sinemasıyla büsbütün emekli olan Craig’in akabinde Cillian Murphy, Tom Hardy, Lashana Lynch ve hatta Henry Cavill üzere aktörler James Bond rolü için daima gündeme geldi. Fakat ortaya atılan yeni bilgi bu aktörlerden hiçbiri ile ilgili değil.

James Bond sinemasının imalcisi Barbara Broccoli’nin yakın vakitlerde yaptığı bir röportajda söylediğine nazaran daha evvel hiç kimsenin aklına gelmeyen bir isim, James Bond rolüyle izleyici karşısına çıkabilir.

İşte o isim: Idris Elba

Barbara Broccoli’nin dediğine nazaran Idris Elba, James Bond için düşünülen aktörler ortasındaki yerini büyük bir güç ile koruyor. Broccoli tam olarak şunları söylüyor: “İdris’i tanıyoruz, onunla arkadaşız ve kendisi olağanüstü bir aktör. Bir bakıma o da üretimciler ve direktörler ortasındaki konuşmalarımızın içinde yer aldı lakin şu an için bir şey söylemek sıkıntı. Sanırım No Time To Die sineması tam potansiyeline ulaşınca ve Daniel Craig bu durumun etinden sütünden büsbütün faydalandığında yeni birini gerçek manasıyla konuşmaya başlayabiliriz.”

Daniel Craig bu sefer Bond rolünden tam manasıyla emekli oldu. Her ne kadar Craig artık Bond olmasa da üretimci Broccoli, serinin hayranlarına Bond’un geri geleceğine temin etti. Ek olarak Idris Elba, 2015 yılında Hollywood Reporter’a verdiği demeçte şayet talihi olursa James Bond olmak isteyebileceğini söylemişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin