Yerli İngilizce öğrenme uygulaması: Qarint

0
50
gösterim

Dil öğrenmenin önemli hale geldiği günümüzde birçok uygulama bu konuda kullanıcılara yardımcı oluyor. Bunlardan biri de yerli bir girişim olan Qarint.

Qarint, bir online dil öğrenme sistemidir. Bilgisayardan veya uygulama aracılığıyla telefondan bağlanarak yurt dışındaki yabancı eğitmenlerden birebir online İngilizce ders almayı sağlar.

Tüm dünyada dil öğreniminde geleneksel sınıf sistemi miadını doldurmaya başladı. Artık milyonlarca kişi sadece kurs yolunda harcadığı saatleri kullanarak dil öğreniyor. Bu noktada birçok online dil uygulamasında olduğu gibi Qarint de hızlı dil öğretiminde devreye girdi.

Qarint, eğitmen ve öğrenciyi baş başa bıraktığı için öğrenmeyi hızlandırır ve kaçınılmaz kılar.

Qarint muhatap bulunamayan sistemler içinde kaybolmaktan kurtarıyor ve birebir takip sistemiyle İngilizce öğretiyor. Qarint’in diğer uygulamalardan farkı tecrübeli öğretmenleri, kişiye özel ders seçeneği ve uygun fiyatlarıdır. Üstelik uygun fiyatlardan yararlanmak için uzun vadeli üyelikler de gerekmiyor.

Qarint uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir. Beş dakikalık deneme dersiyle başlanan program, öğrencinin seçtiği program doğrultusunda istediği şekilde devam eder.

Qarint nasıl kullanılıyor?

Öncelikle Qarint.com adresine girerek sisteme üye olmanız gerekiyor. Üyelik işlemlerinden sonra kendinize uygun paketlerden seçim yapıyorsunuz.

Seçim sonrasında ister internet sitesi üzerinden isterseniz iOS ve Android uygulamasından sistemi kullanmaya başlıyorsunuz.

Yeni dil öğrene sistemi ile ilgili detaylar www.qarint.com adresinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin