Yüzüklerin Efendisi Cihanında Geçecek Dizinin İsmi Açıklandı

0
41
gösterim

Edebiyat tarihinin en geniş çaplı, en ayrıntılı yazılmış yapıtlarından birisi olan ve bu muvaffakiyetini bol ödüllü 3 sinemalık bir seriyle beyaz perdeye de taşıyan J.R.R Tolkien’in ölümsüz fantastik yapıtı Yüzüklerin Efendisi serisiyle tıpkı cihanda geçen bir dizinin imal kademesinde olduğunu duymayanınız kalmamıştır artık diye düşünüyoruz.

1 milyar dolarlık dev bütçesiyle Amazon Prime’da yayımlanacak olan, Orta Dünya’da geçecek yeni bir kıssayı bahis alacak dizinin birden fazla ayrıntısı, dizinin isminin ne olacağı da dahil olmak üzere sırrını korumaktaydı. Lakin Amazon Prime, bugün paylaştığı kısa bir görüntü ile heyecanla beklenen dizinin isminin ne olacağını açıkladı.

Dizi, “Lord of the Rings: The Rings of Power” ismiyle yayımlanacak

İkinci Çağ’da geçeceği bilinen dizinin ismininThe Lord of the Rings: The Rings of Power” (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri) olacağı açıklandı. Dizinin yüzüklerin dövülmesi, Sauron’un yükselişi, Númenor’un destansı kıssası ve elfler ile beşerler ortasındaki son ittifak üzerine olacağını kaydeden üretimciler JD Payne ve Patrick McKay, “Şimdiye kadar izleyiciler ekranda sadece Tek Yüzük’ün öyküsünü gördüler – fakat ondan evvel dahası vardı… ve hepsinin destansı kıssasını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.” sözlerini kullandı.

Sinemalarda izlediğimiz Üçüncü Çağ’da geçen öykünün binlerce yıl öncesine odaklanacak olan dizide, birinci kere karşılaşacağımız Orta Dünya karakterlerinin dışında, öbür oyuncular tarafından canlandırılacak olsalar da tanıdık olan kimi karakterler de olacak.

Takımında pek çok başarılı ismi bulunduran The Lord of the Rings: The Rings of Power, 2 Eylül 2022’de Orta Dünya severleriyle buluşacak.

İşte dizinin ismiyle birlikte paylaşılan görüntü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin