AirPods Pro benzeri 350 TL’lik Honor Choice satışa çıkıyor!

0
154
gösterim

Honor‘ın geçtiğimiz Mayıs ayında X1 ismiyle tanıttığı AirPods Pro benzeri kablosuz kulaklıkları Avrupa’ya geliyor. 

Çinli üretici bu kulaklıkları Avrupa’da Honor Choice ismiyle satışa sunacak. 35 euro / 35 dolar gibi oldukça uygun bir etikete sahip olan Honor Choice, AliBaba gibi perakende mağazalarında online olarak satışa sunulacak.

AirPods Pro benzeri 350 TL’lik Honor Choice satışa çıkıyor!

Hem kutusu, hem de tasarımıyla Apple’ın AirPods Pro modelini andıran Honor Choice, 7mm’lik sürücüleri ile dikkat çekiyor. 24 saatlik pil ömrüne sahip olan kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği ise bulunmuyor.

Toza ve suya karşı IP54 sertifikası ile korunan kulaklık Bluetooth 5.0 teknolojisini de destekliyor.

Elbette Honor Choice‘un en dikkat çekici yanı fiyatı diyebiliriz. 35 euro / 35 dolar gibi oldukça düşük bir etikete sahip olan kulaklıkları muhtemelen ülkemizde de satışa çıkacaktır. 

Bu kulaklıkların Türkiye fiyatı da maksimum 350 TL seviyesinde olacaktır. Keza Honor Choice‘u AliBaba’dan satın alıp gümrük vergisini ödeseniz bile ödeyeceğiniz tutar 350TL’yi bulmuyor.

Dolayısıyla bu kulaklığın ülkemizde 350 TL dolaylarına satışa çıkması pek de sürpriz olmaz. Zaten kulaklık tarzı donanımlardan o kadar yüksek vergiler alınmıyor. Lakin yeni çıkan gümrük vergilerini de yabana atmamak gerekli.

Sonuç olarak AirPods Pro görünümüne sahip uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorsanız, Honor Choice tam da size göre bir ürün diyebiliriz.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin