Apple Card ile fatura ödemesi yapılabilecek

0
346
gösterim

Apple, kendi ödeme hizmeti Apple Card’ı geçtiğimiz yıl tanıtmış ve kullanıma açmıştı. Apple kullanıcılarına Wallet uygulaması üzerinden ödeme işlemlerinde kolaylık sağlıyordu. Ayrıca teknoloji devi Apple Card’ın bankalar tarafından verilen kredi kartlarından daha avantajlı olduğunu da savunmuştu. Şimdi de Apple Card için bir web sitesi açıldı. 

Tüm kredi kartı işlemlerinizi bir siteden yönetin

Apple Card için oluşturulan web sitesi, kullanıcıların iPad ve iPhone’lara duyduğu ihtiyacı azaltıyor. Ancak bu kullanıcıların Wallet olmadan Apple Card kullanabilecekleri anlamına gelmiyor. Apple Card için oluşturulan web sitesi sadece, kredi kartınızla ilgili detaylı bilgilere erişmenizi kolaylaştırıyor ve ödeme yapmanızı sağlıyor. 

Apple Card ile fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz

Apple Card sahipleri, oluşturulan web sitesi üzerinden kredi kartı harcamalarını, bakiyelerini ve geçmiş fatura ekstrelerini takip edebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, bu portal aracılığıyla fatura ödemelerini de yapabiliyor. Bu sayede en azından bazı işlemler, Apple Wallet’a duyulan ihtiyacı ortadan kaldırdı. Apple, oluşturduğu web portalı ile Apple Card kullanıcılarının daha iyi bir deneyim yaşayacaklarını belirtiyor.

 

 

 

 

KAYNAK : Haber7

KAYNAK : Haber7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin