Böyle oyun bedava olur mu demeyin… Oldu! Oyun Canavarı #7

0
103
gösterim

Şu aralar koronavirüs salgınından ötürü herkes evlerine kapanmış durumda. Böyle günlerde insanların sığınacağı en güvenli liman ise oyunlar oluyor. Keyifli vakit geçirmek ve evde kaldığınız sürede eğlenmek istiyorsanız bilgisayar oyunları tam da aradığınız şey. Elbette bunun için iki temel bileşene ihtiyaç var. Birincisi sağlam bir bilgisayar, ikincisi ise elbette oyun.

Malum şu aralar oyun fiyatları aldı başını gidiyor. Lakin doğru yere bakmayı bilirseniz muazzam oyunları tamamen ücretsiz olarak edinmeniz de mümkün. Aynı Just Cause 4 örneğinde olduğu gibi. Dilerseniz bu oyuna ait videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Evet Epic Games Store bu oyunu belli bir süreliğine ücretsiz olarak sundu. Zaten biz de bu haberi okurlarımızla paylaşmıştık. Just Cause 4 sınırları olmayan, uçmalı, kaçmalı biraz absürt bir yapım. Lakin benzersiz bir açık dünya deneyimi diyebiliriz.

Kabul etmek gerekiyor ki oyunda derinlemesine bir hikaye mevcut değil. Tamamen yüzeysel bir konu işleniyor. Lakin amacınız hikayeden ziyade oyun içerisinde eğlenmekse Just Cause 4’e mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Just Cause serisi her ne kadar GTA kadar ses getirmemiş olsa da kendisine has fan kitlesi olan fantastik bir deneyim. Dolayısıyla evlerde kaldığımız bu korona döneminde mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin