Bu oyun bedava olursa orayı yıkarlar! Oyun Canavarı #9

0
99
gösterim

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı’nın yeni bölümünden hepinize merhaba arkadaşlar.

Geçtiğimiz günlerde GTA 5’in bedava olarak oyun severlere dağıtılması sonucu sunucular çöktü. Hali hazırda Rockstar‘dan yapılan açıklamada sorunun çözümü için uğraşıldığı belirtildi.

GTA 5‘in ücretsiz olarak dağıtımının ardından gündemde bomba etkisi yaratacak bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Red Dead Redemption 2 de ücretsiz olarak dağıtılacaktı. Daha doğrusu bu konuda görüşmelerin sürdüğü açıklandı. Lakin biz bu habere pek inanmadık. Dolayısıyla okurlarımızla da paylaşmadık.

Fakat Nasrettin Hoca misali “ya tutarsa” diyerek Oyun Canavarı‘nın bir bölümünde hem RDR 2 oynayalım, hem de biraz bu olaydan bahsedelim istedik. Bahse konu bölüme aşağıdan göz atabilirsiniz.

Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın.

Bu arada arkadaşlar hemen belirtelim. RDR2 çıkalı uzun zaman oldu. Ben oyunu PlayStore üzerinden temin etmiştim. O dönemde sıkı bir indirim kampanyası da mevcuttu. Dolayısıyla bedavadan biraz pahalıya denk geldi diyebilirim. Tavsiyemiz siz de Steam ve Epic Games Store‘un yanı sıra PlayStore‘u da kontrol etmeyi unutmayın. Zira bu kanalda da güzel indirimler denk düşebiliyor. 

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin