Cyberpunk 2077 FPS artırma aracı çıktı! İndirme linki içeride!

0
16
gösterim

CD Projekt RED’in sansasyonel oyunu Cyberpunk 2077, güncellemeler ile toplasa da, PC tarafında bazı donanımlarda hala optimizasyon sorunları çekiyor. Cyberpunk 2077 FPS artırma yöntemlerine başvuran oyuncular için bugün bomba gibi bir araç yayılandı. Tek tıkla +30 FPS‘e varan artış sunan bu araç, Cyberpunk 2077’yi akıcı bir şekilde oynamak isteyenlere ilaç gibi gelecek.

EZ Optimizer adındaki bu araçta 4 farklı seçenek bulunuyor. Bunlar ise Max Boost, Balanced (Dengeli), Default (Varsayılan) ve Disable Async Compute (Async Hesaplamayı Devre Dışı Bırakma) olarak ayrılıyor.

EZ Optimizer uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Max Boost, Balanced seçeneğini Nvidia GTX 1060 ve altı ekran kartlarında performansı arşa çıkarıyor. Balanced yani dengeli ayar ise GTX 1070 ile RTX 2060 ekran kartları için öneriliyor. Bu sayede grafikten taviz vermeden performans yükseltilebiliyor. Default ise bildiğiniz oyunu standart ayarlarına döndürüyor.

Son seçenek olan Disable Async Compute, RTX 20 ve RTX 30 serisi ekran kartlarında gözle görünür performans ve grafik artışı sağlıyor. Async hesaplamayı devre dışı bırakarak GPU’ya bindirilen yük hafifletiliyor.

CD Projekt RED, bu ay içerisinde hem PC hem de konsollar için büyük çaplı bir güncelleme yayınlayacak. Bu güncelleme hem performans sorunlarını hem de oyunda yaşanan sorunları kökten çözecek. 

10 GB ve üzerinde bir boyuta sahip olacağını düşündüğümüz bu güncelleme ile söylenene göre PS4 ve Xbox One‘da Cyberpunk 2077 oynanabilir hale gelecek…

PlayStation 5 ne zaman stoklarda olacak?Oyun

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin