Cyberpunk 2077 oynanış videosu yayınlandı!

0
49
gösterim

Cyberpunk 2077‘nin çıkışına az bir süre kala oyuncuların büyük bir merakla beklediği oyunun yaklaşık 10 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan görüntüler, oyun içi grafiklerin nasıl olduğunu bizlere gösteriyor.

Cyberpunk 2077 oynanış videosu yayınlandı!

2020’nin en çok beklenen ve çeşitli nedenlerle defalarca ertelenen CD PROJEKT imzalı Cyberpunk 2077’nin artık çıkışına çok az bir süre kaldı. Oyunla ilgili daha önce de birçok bilgi paylaşılmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise oyunun Xbox One ve Xbox Series X konsollarındaki oynanışına ait bir video paylaşıldı.

Cyberpunk 2077 YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videoda, oyundaki ana karakterimiz V’yi yakından görme imkanı buluyoruz. Oyunun nasıl göründüğünü çok daha net bir şekilde görmemizi sağlayan bu oynanış videosu birkaç farklı sahneyi görmemize de olanak sağladı. 

Cyberpunk 2077’nin en çok beklenen özelliği renkli bir açık dünyaya sahip olması olarak gösteriliyor. Videonun devamında işlerin yoldan çıkarak V’nin bazı sert adamlarla karşılaştığını ve oyunun son derece keskin diyalog seçeneklerine sahip olduğunu görüyoruz. 

Oyun 10 Aralık tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PC  için Türkçe altyazı desteğiyle birlikte yayınlanacak. Yeni nesil sürümü 2021’de gelecek fakat geriye uyumluluk sayesinde oyunun çıkış tarihinden itibaren yeni nesil konsollarda da oynayabileceksiniz.

PlayStation 5 kullanıcıları yine dertli! Çözümü ise güncelleme!Donanım

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin