fizy’den2020’ye özel ‘Zaman Tüneli’

0
52
gösterim

Geniş arşiviyle her zevke hitap eden şarkıların yer aldığı Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu fizy, kullanıcılarının 2020 boyunca en çok dinlediği parçaların listelerini hazırladı. Her kullanıcıya özel olarak hazırlanan ‘fizy Zaman Tüneli 2020’ adlı listede kullanıcıların en çok dinlediği şarkı, sanatçı, albüm gibi bilgiler infografik olarak sunuluyor. 

İnfografiğin yanında kullanıcının sene içerisinde en çok dinlediği şarkılardan oluşan kişiye özel bir çalma listesi de bulunuyor. Hazırlanan listeler kullanıcıların fizy ana sayfalarında yayınlanıyor.Listelerin hazırlanmasında yapay zeka teknolojilerinden yararlanıldı.

fizy, özel günlerde kullanıcıları için sık sık farklı müzik listeleri yayınlıyor. Kullanıcılarına bir dijital müzik platformundan daha fazlasını sunan fizy’de yüksek ses kalitesinde pek çok konser kaydı da yer alıyor. 

fizy kullanıcıları her gün milyonlarca içeriğin yanı sıra, Haftalık Keşif Listesi özelliğiyle de dinleme alışkanlıklarına yönelik hazırlanan yeni şarkı listelerine ulaşabiliyorlar.

KAYNAK : Haber7

KAYNAK : Haber7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin