Hyundai i20 fiyatlarında 140 bin TL’lik indirim! Ocak fiyatları yüz güldürüyor!

0
44
gösterim

B sınıfı hatchback denince akla gelen ilk modellerden birisi olan Hyundai i20, yeni kasasıyla da oldukça sevilmişti. Yollarda sık sık gördüğümüz otomobilin fiyatları uzun zaman sonra ilk kez indirime girdi. Biz de aracın versiyon seçenekleri ve yeni fiyat listesini sizlerle paylaşmak istedik. Dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım. İşte detaylar!

Hyundai i20 fiyat listesi: Bu fırsatı kaçırmayın

Hyundai i20 versiyon seçenekleri ile tüketicilerin gözdesi konumunda. Minimal yapısı sayesinde şehir içinde rahatlıkla kullanılabilen ve park sorununu en aza indiren i20, özellikle hanımların tercihi oluyor. Ancak erkeklerin de aracı tercih ettiğini söylememiz lazım. Peki ama otomobil baz donanım seviyesinde tüketicilere neler sunuyor? Kısaca bir göz atmış olalım.

Hyundai i20 giriş seviyesinde karşımıza 1.4 litrelik benzinli bir motor ile geliyor. 100 beygir güç üreten bu motora ise manuel şanzıman eşlik ediyor. Jump olarak isimlendirilen paketin şu anki fiyatı 263.674 TL. Eğer manuel yerine otomatik bir i20 satın almak istiyorum diyorsanız ödemeniz gereken bedel en az 326.918 TL oluyor.

Otomobilin bütün versiyon seçenekleri ve fiyatlarına aşağıda hazırlamış olduğumuz listeden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin