KRAFTON, Birinci Resmi NEW STATE MOBILE Espor Aktifliğine Hazır

0
50
gösterim

KRAFTON, Inc., 5-19 Şubat tarihleri ortasında Kore’deki birinci resmi NEW STATE MOBILE espor aktifliğine konut sahipliği yapacağını duyurdu. 250,000 Amerikan doları fiyatından fazla bir ödül havuzuyla NEW STATE MOBILE Open Challenge, amatör bir espor aktifliği için ülke tarihindeki en büyük mükafatı sunacak. Bu aktiflik boyunca oyuncular, oyunun büyük Ocak ayı güncellemesinin bir modülü olan ve geçen hafta Android ve iOS’ta dünya çapında piyasaya sürülen NEW STATE MOBILE‘ın yeni BR: Extreme modunu oynayacaklar.

NEW STATE MOBILE Open Challenge, ilerleyen periyotta daha fazla global aktiflik düzenleme planları ile bir arada KRAFTON’un 2022’de NEW STATE MOBILE için planladığı birinci espor etkinliğidir. Yaklaşan tüm aktifliklerin hedefi, oyunun ağır, rekabetçi ve eşsiz battle royale oynanışının tadını çıkaran yetenekli oyunculardan oluşan topluluğunu desteklemeye devam etmektir. NEW STATE MOBILE Open Challenge’a özel olarak, sırf bu ayın başlarında başlayan Dönem 1’de Gold Tier yahut daha üstünü kazanan, Kore’deki oyuncular aktifliğe katılacaklar. Uygun olan oyuncular, aktifliğe katılmak için 2 Şubat’a kadar BURADAN başvuru yapabilirler.

NEW STATE MOBILE BR: Extreme Modu Hakkında:

Oyuna özel BR: Extreme Mod, taşınabilir battle royale tecrübesini geliştiren yeni bir moddur. BR: Extreme mod bir maçtaki oyuncu sayısını 64 (100 oyunculu BR: Original moda kıyasla) ve her müsabakayı 20 dakika ile sınırlıyor. Şu anda oyunun Troi haritasında mevcut olan BR: Extreme Mod, battle royale cinsine uygun bir formda; lakin oyuncuları her maç daha fazla artan yoğunluk için mümkün olduğunca çabuk aksiyona dahil etmek gayesiyle tasarlandı. Bu modda savaş alanı, Troi haritasında rastgele seçilecek ve her maç değişecek olan, küçük bir oynanabilir bölge ile (4×4) sonludur. Tüm oyuncular bir P1911 tabancası, bir sis bombası, 300 Dron kredisi ve tam şarjlı boost ölçerlerle başlarlar. Maç başladığında, rastgele pozisyonlara iki Yardım Paketi düşecek ve oyuncuların bir maçta daha evvelce üst seviye ekipman stoklamalarına imkan tanıyacak.

NEW STATE MOBILE Open Challenge Takvimi ve Yapısı:

Kore’deki en az 15 yaşında olan tüm uygun oyuncular için aktiflik hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak gerçekleştirilecektir. Mevcut program aşağıdaki üzeredir:

  • 5, 6, 12, 13 Şubat: Çevrimiçi Açık Elemeler
  • 15-18 Şubat: Grup Evresi (Gwang-Myeong, Güney Kore’deki IVEX Studio’da çevrimdışı)
  • 19 Şubat: Büyük Finaller (Gwang-Myeong, Güney Kore’deki IVEX Studio’da çevrimdışı)

Her maçta, oyunun yeni BR: Extreme modunda dört oyuncudan oluşan sekiz kadro gayret edecek. NEW STATE MOBILE Open Challenge, PUBG: BATTLEGROUNDS tarafından kullanılan, son sıralamanın hem oyun “sıralama puanları” hem de “skor puanları” ile belirlendiği Standart ve Kozmik PUBG Esports Kural Seti’nin (SUPER) bileşenlerinden de yararlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin