Microsoft da Cyberpunk 2077 için para iadesi yapacak

0
49
gösterim

Büyük beklentilerle satışa sunulan ancak özellikle konsol cephesinde büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşatan Cyberpunk 2077 oyunu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sony’nin oyunun PlayStation sürümünü alanlara ödeme yapacağını duyurması ve oyunu PlayStation Store‘dan kaldırmasının ardından benzer bir hamle Microsoft‘tan geldi.

Microsoft da Cyberpunk 2077 için para iadesi yapacak

Sony’den farklı olarak oyunu kendi mağazasından satmaya devam eden Microsoft, sorun yaşayan ve bu oyunu kendi mağazasından satın alan Xbox sahiplerine geri ödeme yapmaya başlayacağını duyurdu.

Özellikle Xbox One ailesi cihazlarda sorunlu olan oyunun Xbox Series S ve X modellerinde daha iyi çalıştığı gelen şikayetlerden anlaşılıyor. Bu yüzden oyunu tamamen satıştan çekmeyen Microsoft, mutsuz kullanıcılara geri ödeme yapacağını duyurdu. Konuyla ilgili açıklama Xbox Support Twitter hesabından yapıldı.

Cyberpunk 2077: To ensure that every player can get the experience they expect on Xbox, we will be expanding our existing refund policy to offer full refunds to anyone who purchased Cyberpunk 2077 digitally from the Microsoft Store, until further notice. https://t.co/04TcniwVzy

— Xbox Support (@XboxSupport) December 18, 2020

Bu geri ödemenin sadece ABD için geçerliği olduğu düşünülüyor. Oyunu Türkiye ya da başka ülkelerden satın alanların durumu ise şimdilik net değil.

Beklenen oldu: Sony o oyunu mağazasından kaldırıyorOyun

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin