Netflix Eylül ayı içerik takvimi belli oldu!

0
68
gösterim

Netflix, Eylül ayında da birbirinden çeşitli içerikler sunmaya devam edecek. Belgeselden diziye bir çok yeni yapımla gelen Netflix, Eylül ayında en çok La Casa De Papel hayranlarını mutlu edecek. Dizinin beşinci sezonu Eylül ayında sevenleriyle buluşacak. Gelin Netflix Eylül ayında neler sunacak bir göz atalım.

Aşk 101: 2. Sezon

1990’ların İstanbulu’nda yaşayan gençlerin hayatın zorluklarını, kendilerini ve aşk acısını keşfetmesini konu alan Aşk 101, ikinci sezonuyla geri dönüyor. İkinci sezonda Osman ilk kez aşık olur. Işık Sinan’ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalmıştır. Dizi, sevenleriyle Eylül ayının sonuna doğru buluşacak.

La Casa de Papel: 5. Kısım: İlk Beş Bölüm

Hayranları en çok mutlu edecek dizi La Casa De Papel olabilir. Beşinci sezonundan ilk 5 bölümle gelen dizi Eylül ayının başlarında hayranlarıyla buluşacak. Konuyu hatırlamamız gerekirse, Ekip 100 saatten uzun süredir İspanya Merkez Bankası’ndadır ve Profesör kapana kısılmıştı. Üstelik bunlar yetmezmiş gibi artık karşılarında bir ordu var.

Sex Education: 3. Sezon

Moordale, seks okulu olarak kulaktan kulağa yayılırken yeni okul müdürü delidolu öğrencileri kontrol etmeye; Otis ise gizli ilişkisini saklamaya çalışır. Sex Education Eylül ayının ortalarında ekranlara dönecek.

Into the Night: 2. Sezon

Yer altının derinliklerinde kendilerine bir sığınak bulan yolcular, yeni krizlerle ve onlara ev sahipliği yapan askerlerle aralarında tırmanan gerilimle uğraşır. Gerilim sevenler için biçilmiş kaftan olan dizi Eylül ayında Netflix platfotmlarında olacak.

Lucifer: Son Sezon

Hayranları hem üzen hem e sevindiren bir haber ise Lucifer tarafından geliyor. Lucifer büyük terfiyi aldı, ama acaba bu işi gerçekten istiyor mu? Chloe dedektiflik işini bırakmaya hazırlanırken, Amenadiel ise Los Angeles Emniyeti’ne katılıyor. Dizi son sezonunda bu konulara odaklanacak.

Gece Yarısı Ayini


Bir cemaat, gizemli bir rahibin gelişinin ardından mucizevi olaylar yaşar ve korkutucu alametlerle karşılaşır. Tepedeki Ev’in yaratıcısından rüyalarınızı kabusa dönüştürecek yeni bir dizi geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin