Razer, KRC GENK eSports Grubu ile İştirak Gerçekleştirdi

0
44
gösterim

Oyuncular için önde gelen global hayat şekli markası Razer (Hong Kong Stok Kodu: 1337), bugün Belçika futbol kulübü KRC Genk’in espor kısmı olan KRC Genk Esports ile iştirakini duyurdu. Team Razer’ın, Benelüks bölgesindeki birinci paydaşlığı, firmanın dünya çapında e-spora verdiği daima takviyenin bir örneği. 2020’nin başlarında kurulduğundan bu yana kayda paha muvaffakiyetler elde eden KRC’nin fizikî ve zihinsel rekabet eğitimindeki kapsamlı uzmanlığı ile Razer’ın üst seviye e-spor ekipman ve bilgisi birleşerek, global sahnede muvaffakiyete ulaşmak için tesirli bir e-spor grubu oluşturacak.

2024’ün sonuna kadar sürecek 3 yıllık bir kontrata dayanan paydaşlık sonucu KRC atletleri hem idmanlarda hem de rekabetçi maçlarda Razer e-spor ekipmanlarını kullanacaklar. KRC espor oyuncuları ayrıyeten Razer’ın yakın vakitte duyurulan Esports Wellness kampanyasından faydalanarak performanslarını ve refahlarını en üst seviyeye çıkarmak için çeşitli araçlara ve zihinsel sıhhat koçlarına erişebilecekler.

KRC Genk; Genk, Limburg merkezli Belçikalı profesyonel futbol kulübüdür. Şubat 2020’de espor kısmını kuran takım, Belçika’nın büsbütün profesyonel League of Legends Avrupa Bölgesel Ligi’nin (ERL) ikinci yılı olan 2021 Belçika Ligi’nde 3. sırayı alarak gözle görülür bir muvaffakiyet elde etti.

Razer Esports (EMEA) Lideri Yann Salsedo, “Artık espor dünyasını kucaklayan öteki bir klâsik spor kulübümüz olduğu için KRC iştiraki, katılan herkes ve bir bütün olarak espor için nitekim heyecan verici” dedi. “Belçika’daki klâsik sporların en başarılı kulüplerinden birini ve espordaki en büyük markayı bir ortaya getiren KRC ve Razer iştiraki, klasik spor ve e-sporun ne kadar yakından temaslı olduğunu gösterecek. Yüksek performanslı e-spor ekipmanlarımızı KRC’nin klasik sporlardaki gelişmiş uzmanlığıyla birleştirerek, oyuncuları yeni performans ve muvaffakiyet düzeylerine taşıyarak e-sporu birlikte yeni doruklara taşıyacağız.”

KRC Genk Esports yalnızca Razer ekipmanlarını kullanacak

KRC Genk Esports takımı, oluştuğundan beri daima olarak yeni oyunlara genişledi, yeni profesyonel oyuncuları işe aldı ve muvaffakiyetlerini ve büyümewlerini en üst seviyeye çıkarmak için yeni gruplar kurdu. Razer ile paydaşlık, Razer etraf üniteleri, ses, konsol eserleri, sistemler, yayın ve sandalyelerde münhasırlığı içerir. KRC Genk ayrıyeten yeni e-spor ekipmanları için araştırma ve geliştirme sürecinin bir modülü olacak. KRC Genk atletlerinden gelen kıymetli geri bildirimler, Razer’ın eser geliştirmesini güzelleştirecek ve e-spor ekipmanını yeni bir düzeye taşıyacak.

Paydaşlık, KRC hayranları için de şahane bir haber, zira resmi lisanslı KRC dizaynları bu yıl Razer Customs sayfasında piyasaya çıkacak. Razer Customs aracılığıyla sinema, oyun ve e-spor ekiplerinin hayranları yeni Razer etraf üniteleri satın alabilir ve akabinde bunları dizaynlar, fotoğraflar, çıkartmalar ve hatta kendi oyuncu etiketleri ile kişiselleştirerek eşsiz, şahsî bir oyun donanımı modülü oluşturabilirler. KRC hayranları, bir dizi KRC logosu ve görseli ortasından seçim yapabilecek, kendi oyuncu etiketlerini, art plan desenlerini, çıkartma dizaynlarını ve öteki değişiklikleri ekleyerek kendi öne çıkan, tipinin tek örneği dizaynlarıyla takviyelerini gösterebilecekler.

Razer’in Sağlıklı Hayat Programı ile Düzey Atlama

Özel eser sponsorluğuna ek olarak, KRC Genk Esports, Razer’ın kısa müddet evvel tepe espor performansı ve sıhhatine odaklanan sanayi başkanı bir program olarak duyurduğu “Champions Start from Within” Wellness Program’ına katılacak. Program, profesyonel ve gelişmekte olan e-spor atletlerine, fizikî ve zihinsel refahlarını yönetmek için tek noktadan bir kaynak sağlayarak, profesyonel rekabetçi oyunun zorluklarını yönetmelerine yardımcı olur. Fizikî aktivite, zihinsel sıhhat, uyku ve beslenme olmak üzere dört ana dikey alana odaklanan Razer, bu programı desteklemek için espor sıhhat uzmanlarını, profesyonel atletleri, niyet önderlerini ve önde gelen espor gruplarını bir ortaya getirdi.

“Zihinsel ve fizikî refah, klasik sporlarda en üst seviyede performans göstermenin anahtarıdır. Bu da e-sporda büyük rol oynuyor. Razer’ın sıhhat ve zindelik kampanyasında büyük bir simbiyoz görüyoruz” dedi KRC Genk Esports Esports Lideri Bram Bartels. “Bu bir kazan-kazan durumu: Razer’ın yardımıyla, oyuncularımızı kendilerine uygun bakmaları için muhtaçlık duydukları tüm araç ve kaynaklarla donatacağız, böylelikle rekabete girerken her vakit en yeterli durumda olacaklar, Razer da espor ekipmanlarının geliştirilmesinde oyuncularımızın kıymetli geri bildirimlerinden faydalanacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin