Samsung Galaxy Fold 2’nin yeni görselleri sızdırıldı

0
146
gösterim

Geçtiğimiz yıl başlayan katlanabilir akıllı telefon furyasıyla oldukça ilginç tasarımlara şahit olduk. Akıllı telefon pazarının devleri teker teker katlanabilir farklı modeller tanıtmaya devam ediyor. Samsung’da geçtiğimiz yıl Galaxy Fold ve Galaxy Z Flip isimli iki model tanıtmıştı. Galaxy Fold modeli ekran problemleri nedeniyle başarılı olamasa da Güney Koreli firma bu modeli geliştirmekten vazgeçmedi. Önümüzdeki aylarda Samsung Unpacked etkinliğinde Galaxy Fold 2’nin tanıtılması bekleniyor. 

Galaxy Fold 2’nin tanıtımı yaklaştıkça sızıntı haberleri de artıyor. Yeni paylaşılan tasarım görsellerinde cihazın daha ince olan çerçeveleri ve çentiksiz ekranı görülüyor.

 

 

Ice Universe adlı Twitter hesabının yayınladığı render görüntüsü, cihazın ön kamerasının sıra dışı yerleşimini gösteriyor. Bu hesaba göre Galaxy Fold 2 orijinal Galaxy Fold’da olan 7,3 inçlik ekran yerine 7,7 inçlik bir iç ekrana sahip olacak. Bununla birlikte 3,8 mm’lik ekran çerçevesi de Galaxy Fold 2’yi eski cihaza göre daha ince bir hâle sokacak.

Snapdragon 865’ten gücünü alacağı iddia edilen cihaz, delikli ekran tasarımını taşıyacak. Ice Universe, kamera deliğinin çapının 4,8 mm olacağını paylaşarak delikli kamera tasarımı iddiasını daha da güçlü kıldı. Galaxy Fold 2’nin batarya konusunda da selefine göre daha güçlü olması bekleniyor. 4.500 mAh’lik batarya iddiası, şimdilik en güçlü iddia konumunda bulunuyor.

 

KAYNAK : Haber7

KAYNAK : Haber7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin