Samsung Galaxy S21 tanıtılmadan ön siparişe açıldı

0
76
gösterim

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 14 Ocak’ta bir lansman etkinliği ile en yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S21’i duyurması bekleniyor. Samsung hayranlarının heyecanlı bekleyişleri devam ederken, telefonla ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Samsung, Çin’deki tüketiciler için Galaxy S21 ailesinin ön sipariş programını başlattı. Böylece Galaxy S21, daha duyurulmadan ön siparişe açılmış oldu. 

Bununla birlikte; Galaxy S21 ailesinin renk seçenekleri de ortaya çıktı. Buna göre yeni yılda bir Galaxy S21 satın almak isteyen tüketiciler, ailenin en güçlü üyesi olacak Galaxy S21 Ultra’ya gri ya da siyah renklerde sahip olabilecekler. Ailenin diğer üyelerindeyse renk seçenekleri biraz daha farklı olacak. 

 

Paylaşılan görüntüler, Galaxy S21’in siyah, beyaz, mor ve mistik bronz renklerde satın alınabileceğini gözler önüne seriyor. Ayrıca Samsung bu yıl, amiral gemisi telefonlarının kamera kurulumunda ikinci bir renk kullanacak gibi görünüyor. Örneğin beyaz renkli varyantın kamera modülü gümüş, mor renkli varyantın kamera kurulumu ise altın benzeri bir renk olacak. Ancak siyah renk tercih eden kullanıcılar için böylesi bir durum söz konusu olmayacak.

KAYNAK : webtekno, Haber7

KAYNAK : Haber7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin