Ünlü ekonomiste nazaran Bitcoin 30 bin dolara düşebilir

0
54
gösterim

Kripto para piyasaları son birkaç gündür epeyce sıkıntı vakitlerden geçiyor. Son olarak Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Bitcoin’in (BTC) başta olmak üzere düşüş yaşayan kripto piyasası hakkında Twitter üzerinde yorumda bulundu.

Peter Schiff’e Nazaran Bitcoin 30.000 Dolara Düşebilir

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, en büyük altın yatırımcıları ortasında yer alırken, Bitcoin (BTC) tenkitleri ile de yakından takip ediliyor. Yaşanan bu son düşüş ile birlikte Bitcoin’in şu ana kadar epey sakin bir biçimde düştüğünü belirten Schiff, yakın vakitte Bitcoin’in 30.000 doların altında fiyatlanmasını beklediğini belirtti.

Başka taraftan Bitcoin’deki (BTC) bu düşüş, Bitcoin’e odaklı şirketleri de epeyce etkilemiş durumda. O denli ki en büyük BTC yatırımına sahip şirket unvanına sahip MicroStrategy, paylarında yüzde 3 düşüş kaydetti. Ek olarak Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey’nin Block şirketi ise paylarında yüzde 0,44 düşüş yaşadı.

Bitcoin fiyatı ne kadar?

Son olarak Bitcoin’in (BTC) CoinMarketCap datalarına nazaran son 2 gün içerisinde yüzde 14 bedel kaybederek 35.000 dolar düzeyine gerilediğini belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin